Uroczystość Zesłania Ducha Świętego & Odpust Parafialny NMP Matki Kościoła

oparosia1Uncategorized Leave a Comment

      9 czerwca 2019 r.

 • TACA: 12.05.2019 – £2,662; Gift Aid – £830. Bóg zapłać!
 • RADA PARAFIALNA: do powołanej przez księdza Proboszcza Duszpasterskiej Rady Parafialnej wchodzą: Monika Czuchryta, Patrycja Drozd, Kamil Hajdamowicz, Marek Iczkiewicz, Dariusz Modny, Paweł Nazarowicz, Tomasz Pałacki, Karolina Pawelec, Alicja Poloczek, Beata Woźny.
 • ODESZLI DO WIECZNOŚCI: +Stanisława Huluk, msza pogrzebowa: wtorek, 18.06.2019r. godz. 11.00, +Janusz Kikal, msza pogrzebowa: środa, 19.06.2019r. godz. 11.00
 • NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE: codziennie po mszy św. wieczornej oraz w niedziele o godz. 18.30.
 • ODPUST PARAFIALNY (CIVIC MASS): W tym roku odpust parafialny wypada w poniedziałek 10 czerwca. Na uroczystej mszy o godzinie 19.00 będziemy gościli przedstawicieli władz lokalnych. Po mszy św. zapraszamy na spotkanie wspólnoty parafialnej w Windsor Hall. Zwracamy się z prośbą o przyniesienie ciasta na wspólną agapę. Prosimy o dostarczenie wypieków przed mszą św. do Windsor Hall.
 • UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO: niedziela, 9 czerwca br. Akatyst do Ducha Świętego o godz. 16.30 w wykonaniu chóru parafialnego.
 • SAKRAMENT BIERZMOWANIA DOROŚLI: którzy są przygotowani do sakramentu bierzmowania i chcą go przyjąć w naszej parafii mogą zgłosić się do kancelarii z certyfikatem chrztu i świadectwem ukończenia katechez. MŁODZIEŻ: ostatnie katechezy będą w dniach od 3 do 7 czerwca br. Spotkanie rodziców kandydatów do bierzmowania oraz dorosłych do bierzmowania odbędzie się 11.06.2019 o godz. 18.00 (Windsor Hall). Obecność wszystkich obowiązkowa! Bierzmowanie odbędzie się 30 czerwca 2019 r. o godz. 13.00.
 • WYKŁAD PT. „STOSUNKI POLSKO-ŻYDOWSKIE – WCZORAJ I DZIŚ”: 14 czerwca br. o godz. 20.00 w sali Windsor PROFESOR JAN ŻARYN, senator RP, wygłosi prelekcję. Serdecznie zapraszamy na to spotkanie.
 • Konferencja Bożego Miłosierdzia: sobota, 15 czerwca br. w godz. 10.45 – 18.00. odbędzie się w naszym kościele Konferencja Bożego Miłosierdzia (w j. angielskim) zorganizowana przez Apostolat Miłosierdzia Bożego Księży Marianów w Londynie. Głównym gościem będzie Siostra Briege McKenna, klaryska pochodząca z Irlandii, powołana przez Boga do posługi darem modlitwy wstawienniczej i uzdrawiania. Koszt uczestnictwa £12. Bilety na konferencję można nabyć w Apostolacie Miłosierdzia Bożego, 1 Courtfield Gardens W13 0EY, West Ealing, tel. 02089980925, info@divinemercy.org.uk lub przed konferencją (w zależności od wolnych miejsc). Zapraszamy!

 • ZAPISY DZIECI DO I KOMUNII ŚWIĘTEJ na rok 2020 potrwają do 6 września br. w kancelarii parafialnej. Przy zapisach konieczne jest przedstawienie metryki chrztu św. oraz uiszczenie składki. Szczegóły w informatorze dla rodziców, w przedsionku kościoła.
 • PIELGRZYMKA DO ZIEMI ŚWIĘTEJ: Wspólnota Odnowy w Duchu Św. w naszej parafii organizuje pielgrzymkę do Ziemi Świętej w terminie od 24 do 30 września br. Koszt za osobę: £790. Informacje: Monika – 07542347487.
 • TRWA KURS PRZEDMAŁŻEŃSKI: W terminie od 14 maja do 25 czerwca 2019 r. We wtorki o godz 20:00 w Windsor Hall. Zapisy na następny kurs w kancelarii.
 • TRWA PRZYGOTOWANIE DO BIERZMOWANIA DLA DOROSŁYCH. Bierzmowanie w naszej parafii – 30 czerwca 2019 r. o godz. 13:00

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *