O J  C O W S K I  K L U B

UWAGA!

W zakrystii można zaopatrzyć się w wiele pozycji książkowych dla mężczyzn o tematyce ojcostwa.

Witam Cię na drodze do bycia lepszym ojcem, pierwszy krok za Tobą!

Proponuję iść za ciosem i uczyć się bycia wspaniałym tatą w oparciu o pracę naukową Dr Kena Canfielda i wiedzę społeczności tato.net.

Dlaczego pracować umiejętnościami wychowawczymi w takiej formie?

1. Rzetelna wiedza
Dr Canfield przeprowadził w USA badania, na pokaźnej grupie ojców, którzy świetnie wychowali swoje dzieci. Zauważył, że każdy z nich, szczególnie pracował, nad takimi samymi obszarami wychowawczymi. Swoje wyniki opracował w książce "7 sekretów skutecznego ojcostwa". Utworzył także non-profit National Center for Fathering, który w Polsce zaowocował powstaniem społeczności tato.net.
Więcej o tato.net tutaj

2. Skuteczność
Na podstawie w/w badań naukowych opracowano skuteczny sposób rozwijania umiejętności rodzicielskich m.in. w formie warsztatów. Z uwagi, że są one skierowane do mężczyzn, składają się z samych konkretów. Dostarczają prostych narzędzi, by łatwo zlokalizować co kuleje i rozpocząć to naprawiać.

3. Dostępność
Proponowane "7 sekretów", o których mowa i sposób pracy nad nimi, są w pełni zgodne z Pismem Świętym i wiarą katolicką. Warsztaty jak i tzw. ojcowskie kluby jednak nie zawierają części modlitewnych. Są dostępne dla każdego taty, niezależnie od poziomu wiary, który zdecydował się pracować nad tym by być lepszym rodzicem.

W listopadzie 2022, na parafii, odbyły się warsztaty "Bliżej - pełna łączność".
Na nich panowie dowiedzieli się, jakże ogromnie na życie dziecka wpływa relacja z ojcem! Wszyscy jednomyślnie zdecydowali się dalej rozwijać rodzicielskie umiejętności i tak powstał
"Ojcowski Klub LONDYN".

Wpadnij na spotkanie klubu i sam się przekonaj czy warto.

Kiedy:
Trzecie piątki miesiąca, godzina 20:00.

Gdzie:
W sali na wieży, w kościele pw. NMP Matki Kościoła,
2 Windsor Rd, Ealing, London W5 5PD,

Jeśli masz pytania wątpliwości - zapraszam do rozmowy.
Mój nr telefonu to 07716484318 - Jakub Kajor