WSPÓLNOTA MĘŻCZYZN

Mężczyźni Świętego Józefa to międzynarodowa sieć mężczyzn, którzy pragną w swoim życiu duchowym czegoś więcej.

To mężczyźni którzy:
• szukają Pana: ”Będziecie Mnie szukać i znajdziecie Mnie, albowiem będziecie Mnie szukać z całego serca”. (Jer 29, 13)
• starają się służyć potrzebom innych zamiast szukać władzy i przywilejów. (Łk 22, 25n)
• trwają w Bożej mocy. (J 15)
• odkrywają radość życia według Bożego planu. (Kol 1, 9-12)

Zapraszamy Was do programu "72 godzin do Zmartwychwstałego Życia". 3 dni to właśnie 72 godziny. 3 dni to również 3 formy męskich spotkań.

Proponujemy Wam udział:
• w comiesięcznych spotkaniu grupy w parafii na NMP Matki Kościoła na Ealingu (2 godzin miesięcznie - 24 godziny rocznie),
• raz w roku w całodziennej konferencji dla mężczyzn (6 godzin rocznie),
• raz w roku w weekendowych rekolekcjach dla mężczyzn (od piątku wieczorem do niedzieli w południe – 42 godziny)

Razem daje to 72 godziny i – jak wierzymy – to minimum, które jest niezbędne do odrodzenia naszego życia w Bogu, do Zmartwychwstałego życia.
Jeśli szukasz pogłębionej formacji chrześcijańskiej, chcesz zaprzyjaźnić się ze Słowem Bożym i poznać nauczanie Kościoła - dołącz do nas!

Spotkania odbywają się w drugi i czwarty poniedziałek miesiąca o godz. 20:00 w sali św. Jerzego Popiełuszki w parafii na Ealingu.
Serdecznie zapraszamy!

Lider grupy MŚJ na Ealingu Sławek Rzym