XXI Niedziela Zwykła

Klaudiusz RokickiUncategorized Leave a Comment

25 SIERPNIA 2019

  • TACA: 18.08.2019 – £2,194; Gift Aid – £613.50.Taca: 15.08.2019 – £680. Bóg zapłać!
  • KANCELARIA PARAFIALNA: w dniach 21 sierpnia – 5 września będzie czynna tylko w godzinach dyżuru księdza (poniedziałki 10:30 – 12:30 i czwartki 16:00 – 18:00).
  • W poniedziałek 26 sierpnia (BANK HOLIDAY) kancelaria parafialna będzie nieczynna.
  • W najbliższym czasie KS. JAKUB BIERNACKI, zakończy swoją posługę w naszej parafii i zgodnie z decyzją przełożonych wyruszy do pracy na Filipinach. Bardzo serdecznie dziękujemy za cały trud, który włożył w ciągu minionego roku w duszpasterstwo na Ealingu. Pamiętajmy o nim w modlitwie prosząc o błogosławieństwo Boga i opiekę Maryi w nowym, niełatwym miejscu posługi kapłańskiej. Zapraszamy także na Mszę w jego intencji, którą odprawi w niedzielę 1 września o godzinie 14:30.
  • W naszej parafii witamy dzisiaj KS. PIOTRA SZYPERSKIEGO, który rozpoczyna swoją prace na Ealingu. Ks. Piotr pracował w ostatnim czasie w mariańskiej parafii w Grudziądzu. Niech Bóg da Mu czas dobrej i owocnej posługi w naszej parafii.
  • ZAPISY DZIECI DO I KOMUNII ŚWIĘTEJ na rok 2020 potrwają do 6 września br. w kancelarii parafialnej. Przy zapisach konieczne jest przedstawienie metryki chrztu św. oraz uiszczenie składki. Szczegóły w informatorze dla rodziców (na stronie internetowej parafii).
  • KATECHEZY DLA NARZECZONYCH rozpoczniemy od 1 października br. Spotkania w każdy wtorek do 12.11.2019 r. w Windsor Hall w godz. 20:00 – 22:00. Obecność na wszystkich spotkaniach jest obowiązkowa. Zgłoszenia przyjmujemy w zakrystii i kancelarii parafialnej.
  • JEDNODNIOWA PIELGRZYMKA DO SANKTUARIUM MATKI BOŻEJ SZKAPLERZNEJ W AYLESFORD: 1 września 2019 r. Wyjazd o godz. 9:15 spod kościoła. Cena biletu: £15. Zapisy: w niedzielę w zakrystii lub w tygodniu w kancelarii parafialnej. Są jeszcze wolne miejsca!
  • Sekcja wzajemnej pomocy zaprasza na HERBATKĘ SENIORÓW – 15 września br., o godz. 15:00.
  • SETTLED STATUS – Wszyscy obywatele Unii Europejskiej, którzy chcą mieszkać w Wielkiej Brytanii po brexicie powinni zaaplikować o status osoby osiedlonej (settled status). Zapraszamy na spotkanie w niedzielę 1 i 8 września br. w godz. 9:30 – 16:30 do Windsor Hall, gdzie będzie można uzyskać bezpłatną pomoc w składaniu wniosków o status osoby osiedlonej. Aby złożyć aplikację trzeba mieć przy sobie: paszport, ewentualnie dowód osobisty, aktywny telefon komórkowy,  dostęp do adresu email, National Insurance Number. Jeżeli ktoś ma stałą  rezydenturę powinien mieć przy sobie jej numer. Przy aplikacjach dla dzieci proszę mieć  przy sobie akt urodzenia w języku angielskim. Szczegóły na plakacie w przedsionku kościoła.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *