XXVI Niedziela Zwykła

oparosia1Uncategorized Leave a Comment

     29 WRZEŚNIA 2019 R.

 • TACA: 22.09.2019 – £2,827; Gift Aid – £989.50. Zbiórka – £755. Bóg zapłać!
 • ODESZLI DO WIECZNOŚCI: +Bronisława Wiktorowicz, Msza pogrzebowa: wtorek, 22.10.2019 r. godz. 13:00
 • Zapraszamy na NABOŻEŃSTWA RÓŻAŃCOWE w październiku w dni powszednie po Mszy św. wieczornej, a w czwartki i niedziele o godz. 18:30.
 • RÓŻANIEC DLA DZIECI w październiku w poniedziałki, środy i piątki o godzinie 17:30.
 • KOŁO PRZYJACIÓŁ RADIA MARYJA zaprasza na Mszę św. w intencji Ojczyzny, Radia Maryja i Telewizji „Trwam” dzisiaj, 29 września 2019 r. o godz. 13:00, a po Mszy na spotkanie w sali bł. Ks. Jerzego Popiełuszki.
 • MSZA ŚW. I MODLITWA w intencji DZIECI I MŁODZIEŻY: środa, 2 października, godz. 19:00.
 • MSZA ŚW. DLA DZIECI przygotowujących się do przyjęcia I Komunii św. czwartek, 3 października o godz. 17:30. Po tej Mszy dzieci otrzymają różańce.
 • I PIĄTEK MIESIĄCA (04.10): SPOWIEDŹ: 9:30, 17:00 i 18.30, MSZA DLA DZIECI: 17:30, GODZINA MIŁOSIERDZIA (w jęz. ang.): 15:00.
 • NABOŻEŃSTWO I SOBOTY MIESIĄCA – 5 października 2019 r. o godz. 9:00. W programie nabożeństwa: różaniec, medytacja i Msza święta o godz. 10:00.
 • Zgodnie z naszym mariańskim charyzmatem zapraszamy na NIESZPORY ZA ZMARŁYCH, które będą odprawiane w naszym kościele w czwartki po Mszy świętej o godzinie 19:00.
 • KATECHEZY DLA NARZECZONYCH rozpoczniemy od pierwszego października. Spotkania w każdy wtorek od 1 października do 12 listopada br. w Windsor Hall w godz. 20:00–22:00. Obecność na wszystkich spotkaniach jest obowiązkowa! Zgłoszenia przyjmujemy w zakrystii i kancelarii parafialnej.
 • CZUWANIE W DUCHU TAIZE – W piątek, 4 października 2019 r., w liturgiczne wspomnienie św. Franciszka z Asyżu, zapraszamy na Mszę św. o godz. 19:00 oraz na czuwanie, podczas których, wraz z naszym chórem “Schola Cantorum”, będziemy modlić się w intencji pokoju na świecie.
 • PRZYGOTOWANIE DO BIERZMOWANIA DLA MŁODZIEŻY (rocznik 2006 i starsze): Pierwsze spotkanie dla kandydatów i rodziców odbędzie się w niedzielę 6 października po Mszy św. o godz. 17:15. W zakrystii i kancelarii można otrzymać formę zapisową na przygotowanie do sakramentu bierzmowania. Druk ten można również pobrać z naszej strony parafialnej. Zgłoszenia przyjmujemy do 6 października br.
 • SETTLED STATUS: Wszyscy obywatele Unii Europejskiej, którzy chcą mieszkać w Wielkiej Brytanii po BREXICIE powinni zaaplikować o status osoby osiedlonej (Settled Status). Zapraszamy na spotkanie w niedzielę 6 października od godz. 9:00 do 12:30 do Windsor Hall, gdzie będzie można uzyskać bezpłatną pomoc w składaniu wniosków o status osoby osiedlonej. Aby złożyć aplikację trzeba mieć przy sobie: paszport, ewentualnie dowód osobisty, aktywny telefon komórkowy, dostęp do adresu email, National Insurance Number. Jeżeli ktoś ma stałą rezydenturę powinien mieć przy sobie jej numer. Przy aplikacjach dla dzieci proszę mieć przy sobie akt urodzenia w języku angielskim.
 • Wspólnota Odnowy w Duchu Św. „Różdżka z pnia Jessego” zaprasza na 10-TYGODNIOWE REKOLEKCJE W CODZIENNOŚCI od 8 października do 3 grudnia br. w każdy wtorek, w naszym kościele, od godziny 20:00. Kontakt: Jan Rudź – Tel. +447404963703

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *