X NIEDZIELA ZWYKŁA

oparosia1Uncategorized Leave a Comment

10 czerwca 2018

• TACA: 03.06.2018 – £2964, Gift Aid £955. Bóg zapłać!
  • Zapraszamy na NABOŻEŃSTWA CZERWCOWE DO SERCA JEZUSOWEGO w dni powszednie po mszy św. o godz. 19:00 oraz w niedziele o godz. 18:30.
  • ZAPISY DZIECI DO I KOMUNII ŚWIĘTEJ na rok 2019 będą przyjmowane do 15 czerwca br. w kancelarii parafialnej. Przy zapisach konieczne jest przedstawienie metryki chrztu i uiszczenie składki.
  • MSZA ŚW. ROCZNICOWA w intencji dzieci, które rok temu przyjęły I KOMUNIĘ ŚW. zostanie odprawiona w niedzielę 10 czerwca o godz. 14:30.
  • SPOTKANIE KRĘGU BIBLIJNEGO: wtorek, 12 czerwca po mszy o godz. 10.00
  • KATECHEZY NEOKATECHUMENALNE DLA MŁODZIEZY I DOROSŁYCH (od 23 kwietnia do 21 czerwca) są głoszone w naszej Parafii w poniedziałki i czwartki o godz. 19.45 (po mszy św. wieczornej). Zapraszamy do uczestnictwa!
  • SEKCJA WZAJEMNEJ POMOCY zaprasza w niedzielę, 10 czerwca o godz. 15.00 na uroczystą HERBATKĘ DLA SENIORÓW z koncertem, poezją i wspólnym śpiewaniem w roku
    jubileuszowym setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości w 1918r. Prosimy o liczny udział.
  • KONFERENCJA O MIŁOSIERDZIU BOŻYM Z UDZIAŁEM SIOSTRY BRIEGE MC KENNA (prowadzona w języku angielskim) sobota, 16 czerwca w godz. 10.30 – 18.00. Szczegóły na plakatach w kruchcie kościoła. Zapraszamy!
  • KOŁO PRZYJACIÓŁ RADIA MARYJA zaprasza na mszę św. w intencji Ojczyzny, Radia Maryja i Telewizji „Trwam” w niedzielę 17 czerwca o godz. 13.00,  a po mszy świętej na spotkanie do sali ks. J. Popiełuszki.
  • ZAPISY DZIECI DO EUCHARYSTYCZNEGO RUCHU MŁODYCH – zgłoszenia można wysyłać na adres mailowy: ermlondyn@gmail.com. Więcej informacji na stronie www.ermlondyn.weebly.com.
  • Koło Przyjaciół Harcerstwa zaprasza na KIERMASZ TANICH POLSKICH KSIĄŻEK w niedzielę 17 czerwca w godz. 9.30 – 16.00 w Windsor Hall. Informacje: 0208 841 2953.
  • PROJEKCJA FILMU O ŻYCIU ŚW. O. MAKSYMILIANA KOLBE ,,DWIE KORONY’’ – niedziela, 24 czerwca o godz. 20.00 w sali Windsor Hall. Szczegóły na plakacie w kruchcie koscioła.