V NIEDZIELA ZWYKŁA

oparosia1Uncategorized Leave a Comment

      10 lutego 2019r.

 

 • TACA: 03.02.2019 – £3038, Gift Aid – £1015. Bóg zapłać!
 • ZGŁOSZENIA NA KOLĘDĘ są dostępne w zakrystii i kancelarii parafialnej.
 • SPOWIEDŹ w trakcie kolędy będzie w ciągu tygodnia pół godziny przed mszą św. wieczorną. Nie będzie spowiedzi w trakcie mszy.
 • MSZA ŚW. Z ODNOWIENIEM PRZYRZECZEŃ MAŁŻEŃSKICH będzie w niedzielę 10 lutego 2019r. o godz. 10.00. Msza organizowana jest przez Teams of Our Lady związane z naszą parafią. Serdecznie zapraszamy wszystkie małżeństwa!
 • KURS PRZEDMAŁŻEŃSKI w naszej parafii rozpocznie się we wtorek 12 lutego 2019r. o godz. 20.00 w sali Windsor Hall. Zapisy przyjmujemy w zakrystii i kancelarii parafialnej.
 • SEKCJA WZAJEMNEJ POMOCY: zebranie w czwartek, 14 lutego, godz. 14.00 w sali
  bł. J.Popiełuszki.
 • HERBATKA DLA SENIORÓW: niedziela, 17 lutego 2019r. o godz. 15.00.
 • Koło Przyjaciół Harcerstwa zaprasza na KIERMASZ TANICH POLSKICH KSIĄŻEK w niedzielę 24 lutego w godz. 9.30 – 16.00 w Windsor Hall. Informacje: 0208 841 2953.
 • Przypominamy, że PARAFIE POLSKIEJ MISJI KATOLICKIEJ W ANGLII SĄ PARAFIAMI PERSONALNYMI, a nie terytorialnymi, jak większość parafii w Polsce. Dlatego każdy Polak jeśli chce należeć do polskiej parafii w Anglii musi się do niej zapisać wypełniając stosowny formularz w kancelarii. Formularz można pobrać również na stronie parafialnej w zakładce „kancelaria”. Prosimy wszystkich, którzy jeszcze tego nie uczynili, aby dopełnili tej formalności. Zapisanie się do parafii umożliwia (po kilku miesiącach od tego faktu) wystawianie wszelkich zaświadczeń i zezwoleń ze strony parafii.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *