I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

oparosia1Uncategorized Leave a Comment

          10 marca 2019r.

 • TACA: 03.03.2019 – £2860, Gift Aid – £1068. Zbiórka na dom: £13880. Bóg zapłać!
 • ODESZLI DO WIECZNOŚCI: +Stanisław Lochowski, msza św. pogrzebowa: czwartek, 14.03.2019r. godz. 11.30, Anna Julia Mordas, msza św. pogrzebowa: czwartek, 21.03.2019r. godz. 11.00.
 • SPOWIEDŹ – w czasie wielkiego postu będzie w trakcie mszy wieczornej. Dodatkowo będzie można skorzystać z sakramentu pojednania przed mszą świętą o godzinie 10.00 i 19.00.
 • W Wielkim Poście zachęcamy do udziału w DRODZE KRZYŻOWEJ: piątek – dla dzieci o godz. 17.30, (z wyjątkiem 1 piątku miesiąca); dla dorosłych
  po mszy o godz. 19.00, w GORZKICH ŻALACH: niedziela, godz. 18.30 i GODZINKACH O MĘCE PAŃSKIEJ: sobota, godz. 9.30.
 • ZBIÓRKA NA KOŚCIÓŁ W KAZACHSTANIE – w przyszłą niedzielę 17 marca 2019r.  kazania na wszystkich mszach św. wygłosi ks. Alexey Mitsinskiy MIC . Ks. Alexey pracuje w Kazachstanie głosząc Ewangelię w trudnym i surowym świecie. Po mszach świętych ks. Alosza przeprowadzi zbiórkę na potrzeby misji w Kazachstanie.
 • KOŁO PRZYJACIÓŁ RADIA MARYJA zaprasza na mszę św. w intencji Ojczyzny, Radia Maryja i Telewizji „Trwam” w niedzielę, 17 marca 2019r.
  o godz. 13.00, a po mszy św. na spotkanie w sali bł. Ks. Jerzego Popiełuszki.
 • KANDYDACI DO BIERZMOWANIA – uczestnictwo w liturgii Środy Popielcowej, Drogi Krzyżowej, rekolekcjach wielkopostnych oraz Triduum Paschalnym jest obowiązkowe.
 • SCIENCE DAY – POLISH CONTRIBUTION – Zapraszamy na festiwal nauki, który odbędzie się 10 marca 2019r. w POSKu na Hammersmith. Będzie to dzień pełen pokazów i warsztatów dla dzieci zainteresowanych nauką i nowymi technologiami. Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.welcome2science.pl
 • DYŻUR POLICJI – dzisiaj w godz. 14.00 – 15.00 w restauracji przy kościele.
 • Przypominamy, że PARAFIE POLSKIEJ MISJI KATOLICKIEJ W ANGLII SĄ PARAFIAMI PERSONALNYMI, a nie terytorialnymi, jak większość parafii
  w Polsce. Dlatego każdy Polak jeśli chce należeć do polskiej parafii w Anglii musi się do niej zapisać wypełniając stosowny formularz w kancelarii. Formularz można pobrać również na stronie parafialnej w zakładce „kancelaria”. Prosimy wszystkich, którzy jeszcze tego nie uczynili, aby dopełnili tej formalności. Zapisanie się do parafii umożliwia (po kilku miesiącach od tego faktu) wystawianie wszelkich zaświadczeń i zezwoleń ze strony parafii.

 

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *