XXXI Niedziela Zwykła

Klaudiusz RokickiUncategorized

5 LISTOPADA 2023 R.

(1) Zgodnie z zapowiedzią z poprzedniej niedzieli dzisiejsza taca w całości przeznaczona jest na fundusz wymiany pieca grzewczego w kościele. Zachęcamy do ofiarności.

(2) Dzisiaj odbędzie się ostatnia z procesji żałobnych na cmentarzach w oktawie Uroczystości Wszystkich Świętych. Rozpocznie się ona o godz. 15:00 na cmentarzu Gunnersbury. W czasie procesji nie odczytujemy wypominków.

(3) Do 9 listopada msze święte w intencji zmarłych polecanych nam w wypominkach o godzinie 19:00. Ich imiona wyczytujemy w czasie mszy świętych o godzinie 10:00 oraz w nieszporach za zmarłych o 19:30. Dzisiejsze nieszpory będą połączone z mszą świętą o 19:00.

(4) Kolumbarium naszego kościoła jest dostępne w czasie trwania nabożeństw (pół godziny przed mszą świętą aż do zakończenia nabożeństwa).

(5) Dziękujemy serdecznie wszystkim wolontariuszom, którzy włączyli się w przygotowanie Balu Wszystkich Świętych dla dzieci. Dzięki waszej pracy ponad 130 dzieci z naszej Parafii mogło spędzić aktywnie niedzielę i przez zabawę świętować tajemnicę obcowania świętych.

(6) Od poniedziałku do czwartku zapraszamy rodziny dzieci pierwszokomunijnych na katechezę o 17:30 w sali Windsor. Obecność obowiązkowa.

(7) Ze względu na wyjazd księdza Piotra w tym tygodniu nie będzie zbiórki ministrantów.

(8) Przypominamy, że aby należeć do naszej Parafii trzeba się do niej zapisać. Prosimy pamiętać, że po upływie trzech miesięcy od złożenia deklaracji zapisowej parafia zyskuje prawo do wydawania dokumentów kościelnych. Jeśli ktoś nie jest pewny, czy złożył deklarację lub jego dane mogą być nieaktualne prosimy o kontakt z Parafią.

(9) W zakrystii można zaopatrzyć się w „Oremus” na listopad i grudzień oraz czasopismo dla dzieci „Staś” na listopad a także w wiele pozycji książkowych dla mężczyzn o tematyce ojcostwa.