XXII Niedziela Zwykła

Klaudiusz RokickiUncategorized

03 WRZEŚNIA 2023 R.

(1) Od dzisiejszej niedzieli wracamy do porządku mszy świętych niedzielnych sprzed wakacji. Wracają msze o 14:30 i 17:15.

(2) Dyżur księdza w kancelarii w poniedziałek, środę, czwartek i piątek.

(3) W tym tygodniu przypadają pierwsze dni miesiąca:

  • I środa – o 19:00 msza w intencji dzieci i młodzieży z naszej parafii
  • I czwartek – o 18:30 Adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji kapłanów i powołań

(4) Do najbliższej środy (6 września) trwają zapisy na przygotowanie do Pierwszej Komunii Świętej dla dzieci z rocznika 2015. Formularz zapisowy oraz szczegółowe informacje znajdują się na naszej stronie internetowej w zakładce Sakramenty/Pierwsza Komunia Święta.

(5) W najbliższą sobotę na godzinę 17:00 zapraszamy na pierwszą po wakacjach zbiórkę dla KANDYDATÓW na ministrantów.

(6) Zapraszamy młodzież do zapisywania się na przygotowanie do bierzmowania. Zapraszamy kandydatów z rocznika 2009 i starszych. Zgłoszenia przyjmujemy do niedzieli 17 września 2023 r. Wtedy też będzie pierwsze spotkanie. Więcej szczegółów na naszej stronie parafialnej w zakładce Sakramenty/Bierzmowanie.

(7) We wtorek 3 października rozpoczniemy katechezy dla narzeczonych (jeśli zbierze się grupa). Spotkania w każdy kolejny wtorek o 20:00 w Sali Windsor. Zakończenie katechez 7 listopada. Koszt kursu wynosi 60 funtów od pary. Bezwzględnie wymagana jest obecność na wszystkich spotkaniach. Zgłoszenia przyjmujemy w zakrystii i kancelarii parafialnej. Więcej informacji na naszej stronie w zakładce Sakramenty/Małżeństwo.

(8) Po wakacyjnej przerwie ponownie zapraszamy do parafialnej restauracji Lubczyk.

(9) Przypominamy, że aby należeć do naszej Parafii trzeba się do niej zapisać. Prosimy pamiętać, że po upływie trzech miesięcy od złożenia deklaracji zapisowej parafia zyskuje prawo do wydawania dokumentów kościelnych. Jeśli ktoś nie jest pewny, czy złożył deklarację lub jego dane mogą być nieaktualne prosimy o kontakt z Parafią.

(10) W zakrystii można zaopatrzyć się w „Oremus” i czasopismo dla dzieci „Staś”.