Eucharystyczny Ruch Młodych

ERM to Eucharystyczny Ruch Młodych, czyli międzynarodowa, zatwierdzona przez Papieża, wspólnota dla dzieci i młodzieży po I Komunii Świętej.

AM to Apostolstwo modlitwy, czyli wspólnota dla rodziców.

• Jesteśmy międzynarodową wspólnotą dzieci i młodzieży, która pragnie poznawać Chrystusa ukrytego w Eucharystii.
  • Stajemy się prawdziwymi chrześcijanami dzięki głębokiej więzi z Jezusem obecnym w Najświętszym Sakramencie.
  • Źródłem naszego życia, naszej nadziei i radości jest Eucharystia. Czerpiemy z niej światło i moc, by wnosić pokój do naszych domów, szkół i przyjaźni.
  • Uczymy się wzrastać w miłości oraz kochać ludzi tak, jak Bóg nas umiłował.
  • Owocami naszej relacji z Chrystusem dzielimy się z tymi, których On stawia na naszej drodze.
  • Jako młodzi uczniowie Jezusa budujemy swoje życie na silnym fundamencie, jakim jest Słowo Boże.
  • Idziemy w świat z uśmiechem na twarzy, by otwierać innym drogę do Boga, który nadaje sens i piękno naszemu życiu.

OPIEKUN GRUPY: ks. Jakub Biernacki MIC

MODERATOR ERM W LONDYNIE (PARAFIA EALING): Honorata Szuba   (ermlondyn@gmail.com)

ANIMATOR APOSTOLSTWA MODLITWY: Urszula Walczak

ZAPISY DZIECI DO ERM PRZEZ CAŁY ROK NA ADRES MAILOWY: ermlondyn@gmail.com

Spotkania ERM odbywają się:

• W pierwsze piątki miesiąca: spowiedź święta dzieci ERM i rodziców z AM.
  • W każdą drugą niedzielę miesiąca: msza święta o godz. 14.30 w Kościele na Ealingu.
  • W każdą drugą niedzielę miesiąca po mszy św. o 14:30: Apostolstwo Modlitwy
    (Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa naprzemiennie z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy – przedmszą można przynosić intencje na kartkach).
  • Raz w miesiącu spotkanie formacyjne dzieci z animatorem: środa godz 18.00-19.30 w sali na wieży (dzieci zapisane informujemy sms-em o spotkaniu).
  • Udział dzieci w nabożeństwach różańcowych oraz roratach.
  • Schola ERM (dla wszystkich dzieci, które chcą śpiewać): próby do oprawy mszy w każdą drugą niedzielę miesiąca przed mszą św. o 14:30 w sali ks. Popiełuszki, o godz. 13.00 /pieśni do nauki w domu na stronie: https://ermlondyn.weebly.com/schola-erm.html/.

WSZELKIE INFORMACJE
UMIESZCZANE SĄ NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ: www.ermlondyn.weebly.com