XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA

oparosia1Uncategorized Leave a Comment

      4 listopada 2018

 

  • TACA: 28.10.2018 – £2835, Gift Aid £907. Bóg zapłać!
  • ODESZLI DO WIECZNOŚCI: +Yvonne Loveridge, msza pogrzebowa: poniedziałek, 5.11.2018r. godz. 13.00.
  • KOMUNIA 2019 – Katechezy dla dzieci przygotowujących się do pierwszej Komunii Świętej oraz ich rodziców odbędą się w tym tygodniu, tj. 5-9 listopada 2018r.
  • PODZIĘKOWANIA – ks. Jakub bardzo dziękuje za uczestnictwo w balu WszystkichŚwiętych. Specjalne podziękowania skierowane są do organizatorów, prowadzących, sponsorów oraz rodziców dzieci. Jednocześnie w imieniu własnym oraz organizatorów, ks. Jakub przeprasza tych, którzy ze względu na tak wielką ilość uczestników nie mogli wziąć udziału w zabawie.
  • WYPOMINKI – Trwa oktawa dnia zadusznego, wypominki czytamy na mszach świętych o godz. 10.00 i podczas nieszporów po mszy świętej o godz. 19.00. W dzisiejszą niedzielę msza o godzinie 19.00 będzie połączona z nieszporami. Przez całą oktawę dnia zadusznego w intencji zmarłych polecanych
    w wypominkach jest celebrowana msza święta o godzinie 19.00. W piątek 9 listopada, w ostatni dzień oktawy, w sposób szczególny będziemy polecać Bogu zmarłych, których prochy spoczywają w kolumbarium naszej świątyni.
  • MODLITWY ZA ZMARŁYCH – W kruchcie kościoła można znaleźć specjalny numer biuletynu parafialnego, w którym zachęcamy do modlitwy za zmarłych i podajemy różne sposoby wspierania tych co odeszli z tego świata.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *