XXVIII Niedziela Zwykła

Klaudiusz RokickiUncategorized Leave a Comment

13 PAŹDZIERNIKA 2019

  • TACA:10.2019 – £2,722; Gift Aid – £997.50. Bóg zapłać!
  • ODESZLI DO WIECZNOŚCI: + Bronisława Wiktorowicz, Msza pogrzebowa: wtorek, 22.10.2019 r. godz. 13:00
  • Zapraszamy na NABOŻEŃSTWA RÓŻAŃCOWE w październiku w dni powszednie po Mszy św. wieczornej, a w czwartki i niedziele o godz. 18:30.
  • RÓŻANIEC DLA DZIECI w październiku w poniedziałki, środy i piątki o godzinie 17:30.
  • PRZYGOTOWANIE DOROSŁYCH do przyjęcia sakramentu BIERZMOWANIA rozpocznie się w czwartek 31 października o godzinie 20:00 w „Sali na wieży” i potrwa do 19 grudnia 2019 r. (8 spotkań co czwartek). Obecność na wszystkich spotkaniach jest obowiązkowa. Formularz zapisowy dostępny w zakrystii i w kancelarii, jak również można go pobrać na stronie parafii w zakładce bierzmowanie. Zapisy w kancelarii parafialnej.
  • SETTLED STATUS: Następne spotkanie odbędzie się 10 listopada br. w godzinach 9:30 – 12:30 w Windsor Hall, gdzie będzie można uzyskać bezpłatną pomoc w składaniu wniosków o status osoby osiedlonej. Pomoc w uzyskaniu tego statusu można otrzymać także w innych miejscach. Najbliżej w punkcie “Sami Swoi Przekazy Pieniężne” na Ealing Broadway. Wizytę można umówić bezpośrednio u kasjera albo zapisać się na stronie samiswoi.simplybook.it
  • W przedsionkach naszej świątyni znajdują się koperty z APELAMI ZADUSZKOWYMI, na których można polecać swoich bliskich zmarłych modlitwie Kościoła w listopadzie.
  • Najbliższe spotkanie grupy “HERBATKA DLA SENIORA” odbędzie się w niedzielę 20 października br. w Windsor Hall w godzinach 15:00 – 17:00

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *