XXVII Niedziela Zwykła

oparosia1Uncategorized Leave a Comment

        6 PAŹDZIERNIKA 2019 R.

  • TACA: 29.09.2019 – £2,522; Gift Aid – £752. Bóg zapłać!
  • ODESZLI DO WIECZNOŚCI: +Bronisława Wiktorowicz, Msza pogrzebowa: wtorek, 22.10.2019 r. godz. 13:00
  • Zapraszamy na NABOŻEŃSTWA RÓŻAŃCOWE w październiku w dni powszednie po Mszy św. wieczornej, a w czwartki i niedziele o godz. 18:30.
  • RÓŻANIEC DLA DZIECI w październiku w poniedziałki, środy i piątki o godzinie 17:30.
  • Zgodnie z naszym mariańskim charyzmatem zapraszamy na NIESZPORY ZA ZMARŁYCH, które będą odprawiane w naszym kościele w czwartki po Mszy świętej o godzinie 19:00.
  • BIERZMOWANIE DLA MŁODZIEŻY – Pierwsza seria katechez w GRUPACH rozpocznie się 11 listopada 2019 r. Prosimy śledzić naszą sukcesywnie uaktualnianą podstronę o BIERZMOWANIU. Przejdź do strony: link.
  • Wspólnota Odnowy w Duchu Św. „Różdżka z pnia Jessego” zaprasza na 10-TYGODNIOWE REKOLEKCJE W CODZIENNOŚCI od 8 października do 3 grudnia br. w każdy wtorek, w naszym kościele, od godziny 20:00. Kontakt: Jan Rudź – Tel. +447404963703
  • SETTLED STATUS: Wszyscy obywatele Unii Europejskiej, którzy chcą mieszkać w Wielkiej Brytanii po brexicie powinni zaaplikować o status osoby osiedlonej (Settled Status). Zapraszamy na spotkanie 10 listopada br. w godz. 9:30 – 16:30 do Windsor Hall, gdzie będzie można uzyskać bezpłatną pomoc w składaniu wniosków o status osoby osiedlonej. Aby złożyć aplikację trzeba mieć przy sobie: paszport, ewentualnie dowód osobisty, aktywny telefon komórkowy, dostęp do adresu email, National Insurance Number. Jeżeli ktoś ma stałą rezydenturę powinien mieć przy sobie jej numer. Przy aplikacjach dla dzieci proszę mieć przy sobie akt urodzenia w języku angielskim.
  • W POLSKIM UNIWERSYTECIE NA OBCZYŹNIE (PUNO) trwa rekrutacja na studia podyplomowe dla nauczycieli na kierunku „Nauczanie języka i kultury polskiej poza Polską”; bliższe informacje o studiach są na stronie internetowej : https://puno.edu.pl/zdp/oferta/ ; zgłoszenia proszę przesyłać na: nauczanie@puno.edu.pl; zgłoszenia online: https://puno.edu.pl/rekrutacja/rejestracja-online/ lub w sekretariacie PUNO (238-246 King Street, London W6 9RF) w poniedziałki, środy i czwartki w godz. 14:00-19:00. Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą studiów na Wydziale Nauk Społecznych PUNO.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *