XXV Niedziela Zwykła

Klaudiusz RokickiUncategorized Leave a Comment

20 WRZEŚNIA 2020 R.

(1) PORZĄDEK MSZY ŚWIĘTYCH: od poniedziałku do soboty: 8:00, 10:00 i 19:00 (z transmisją on line), niedziele: 08:30, 10:00 (z transmisją on line), 11:30, 13:00, 14:30, 17:15, 19:00 (z transmisją on line), 20:30.

(2) PIERWSZA KOMUNIA ŚWIĘTA. Dla osób, które nie zdołają wejść do kościoła będzie przygotowana przestrzeń w Windsor Hall, gdzie można uczestniczyć w transmisji oraz przyjąć Komunię Świętą.

(3) SPOWIEDŹ. W tygodniu można skorzystać z sakramentu spowiedzi. Od poniedziałku do piątku: od 10:30 do 11:30 i od 19:30 do 20:00; W soboty od 10:30 do 12:00. Wtedy też kościół otwarty jest na prywatną modlitwę.

(4) NIESZPORY ZA ZMARŁYCH. We wszystkie czwartki o godzinie 17:00 modlimy się w nieszporach za zmarłych w wyniku pandemii oraz w intencji osób znajdujących się w stanie ciężkim i krytycznym. Prosimy, aby imiona osób, które chcecie polecić naszej modlitwie przesyłać na adres mailowy parafii. Udział w nieszporach wyłącznie za pośrednictwem Internetu.

(5) CHRZTY. Rodziców chcących zapisać dziecko do chrztu prosimy o umówienie drogą mailową lub telefoniczną spotkania w kancelarii. Dzieci chrzcimy poza Mszą świętą w prostej ceremonii z możliwym udziałem najbliższej rodziny od pn do pt o godzinie 18:00, w sobotę o 18:10.

(6) ZAPISY NA I KOMUNIĘ. Rodziców chcących zapisać dziecko do I Komunii Świętej prosimy o dostarczenie zgłoszenia do 9 października 2020 r. Formularze dostępne u stewardów oraz na stronie internetowej.

(7) ROCZNICA I KOMUNII. Informujemy, że ze względu na ograniczenia związane z pandemią w tym roku nie odbędzie się Rocznica Pierwszej Komunii Świętej.

(8) BIERZMOWANIE. W najbliższą sobotę 26 września o godz. 17:00 odbędzie się druga tura bierzmowania. Sakramentu udzieli Rektor Polskiej Misji Katolickiej Ks. prałat Stefan Wylężek. W piątek 25 września o godz. 20:00 zapraszamy kandydatów na próbę liturgiczną. Obecność obowiązkowa! Przypominamy również o tym, że kandydaci powinni się wyspowiadać przed przyjęciem sakramentu. Spowiedź w tygodniu w ramach regularnych dyżurów księży. Podczas spowiedzi proszę mieć ze sobą indeks kandydata do podpisu.

Kandydaci powinni dostarczyć wypełnione formularze ich świadków najlepiej zostawiając u stewardów w kościele, alba jako skan na adres mailowy podany na naszej stronie internetowej: bierzmowani.ealing@gmail.com

UWAGA! Zamknęliśmy już listę zgłoszeń dla dorosłych kandydatów na tegoroczne bierzmowanie. Jednocześnie informujemy, że w połowie października rozpoczniemy nowe przygotowanie do bierzmowania dla młodzieży. W tym roku przesuwamy granicę wieku kandydatów, tzn. w momencie bierzmowania powinni oni mieć co najmniej 15 lat, czyli zapraszamy młodzież z rocznika 2006 i starszych.

(9) KANCELARIA jest dostępna wyłącznie telefonicznie i mailowo w godzinach jej urzędowania.

(10) REFERENCJE DO SZKÓŁ KATOLICKICH. Rodziców, którzy chcą uzyskać dla dzieci referencje do szkół katolickich prosimy o postępowanie według instrukcji na naszej stronie internetowej w zakładce kancelaria. Referencje możemy wystawiać jedynie dla osób, które są zapisane do naszej parafii, po trzech miesiącach od złożenia wypełnionego formularza zapisu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *