XXIV Niedziela Zwykła

Klaudiusz RokickiUncategorized Leave a Comment

15 WRZEŚNIA 2019 R.

 • TACA: 08.09.2019 – £2,708; Gift Aid – £934. Zbiórka na PCM: £910. Bóg zapłać!
 • Zgodnie z naszym mariańskim charyzmatem zapraszamy na NIESZPORY ZA ZMARŁYCH, które będą odprawiane w naszym kościele w poniedziałki po Mszy świętej o godzinie 19:00.
 • Wszystkich chętnych zapraszamy na pierwszą po wakacjach PRÓBĘ PARAFIALNEGO CHÓRU “Schola Cantorum” w poniedziałek 16 września o godzinie 20:15 w sali restauracji. 
 • KATECHEZY DLA NARZECZONYCH rozpoczniemy od pierwszego października. Spotkania w każdy wtorek od 1 października do 12 listopada br. w Windsor Hall w godz.  20:00–22:00. Obecność na wszystkich spotkaniach jest obowiązkowa! Zgłoszenia przyjmujemy w zakrystii i kancelarii parafialnej.
 • PRZYGOTOWANIE DO BIERZMOWANIA DLA MŁODZIEŻY (rocznik 2006 i starsze): Pierwsze spotkanie dla kandydatów i rodziców odbędzie się w niedzielę 13 października po Mszy św. o godz. 17:15 w Windsor Hall (o godz. 18:30). W zakrystii i kancelarii można otrzymać formę zapisową na przygotowanie do sakramentu bierzmowania. Druk ten można również pobrać z naszej strony parafialnej. Zgłoszenia przyjmujemy do 6 października br.
 • Dzieci, które od tego roku chcą być KANDYDATAMI NA MINISTRANTÓW zapraszamy na zbiórkę w sobotę 21 września o 17:30 do kościoła.
 • CZUWANIE W DUCHU TAIZE – W piątek, 4 października 2019 r., w liturgiczne  wspomnienie św. Franciszka z Asyżu, zapraszamy na Mszę św. o godz. 19:00 oraz na czuwanie, podczas których, wraz z naszym chórem “Schola Cantorum”, będziemy modlić się w intencji pokoju na świecie.
 • Koło Przyjaciół Harcerstwa zaprasza na KIERMASZ TANICH POLSKICH KSIĄŻEK w niedzielę 22 września 2019 r. w godz. 9.30-16.00 w Windsor Hall. Informacje: 0208 841 2953.
 • KOŁO PRZYJACIÓŁ RADIA MARYJA zaprasza na Mszę św. w intencji Ojczyzny, Radia Maryja i Telewizji „Trwam” w niedzielę, 29 września 2019 r. o godz. 13:00, a po Mszy św. na spotkanie w sali bł. Ks. Jerzego Popiełuszki.
 • W kancelarii parafialnej można jeszcze odebrać ZDJĘCIA z uroczystości Pierwszej Komunii Świętej.
 • Sekcja wzajemnej pomocy zaprasza na HERBATKĘ SENIORÓW 15 września, o godz. 15:00.
 • WYBORY – Wszyscy chętni, którzy chcieliby wejść w składy komisji w czasie październikowych wyborów proszeni są o kontakt z ks. Proboszczem.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *