XXIII Niedziela Zwykła

Klaudiusz RokickiUncategorized Leave a Comment

(1) OGŁOSZENIE ZWIĄZANE Z PIERWSZĄ KOMUNIĄ. Z racji I Komunii przez najbliższe dwie niedziele nie będzie mszy o godzinie 13:00 ani o 14:30. Zachęcamy do uczestnictwa w Eucharystii w pozostałych godzinach – w tych dniach, dla osób, które nie zdołają wejść do kościoła będzie przygotowana przestrzeń w Windsor Hall, gdzie będzie można uczestniczyć w transmisji Mszy oraz przyjąć Komunię Świętą.

(2) SPOWIEDŹ. W tym tygodniu spowiedź od poniedziałku do piątku od 10:30 do 11:30 i od 19:30 do 20:30. W sobotę od 10:30 do 12:00. Spowiedź dla dzieci I komunijnych w sobotę 12 września – każda grupa ma swoją wyznaczoną godzinę. Spowiedź rodziców według normalnych godzin parafialnych.

(3) PIERWSZA KOMUNIA ŚWIĘTA odbędzie się 13, 19 i 20 września o godzinie 13:00. Wszystkie szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej oraz będą podawane na próbach. Osoby, które jeszcze nie potwierdziły swojej obecności proszone są o kontakt z ks. Piotrem.

(4) ZAPISY NA NASTĘPNĄ KOMUNIĘ. Rodziców chcących zapisać dziecko do I Komunii Świętej na przyszły rok prosimy o dostarczenie formularza zgłoszeniowego do 9 października. Formularze dostępne u stewardów oraz na stronie internetowej (zakładka I Komunia).

(5) CHRZTY. Rodziców chcących zapisać dziecko do chrztu prosimy o umówienie drogą mailową lub telefoniczną spotkania w kancelarii. Dzieci chrzcimy poza Mszą świętą w prostej ceremonii z możliwym udziałem najbliższej rodziny od poniedziałku do piątku o godzinie 18:00, w sobotę o 18:10.

(6) BIERZMOWANIE odbędzie się 19 oraz 26 września o godzinie 17:00. Prosimy o kontaktowanie się dorosłych kandydatów do bierzmowania z księdzem Klaudiuszem ( bierzmowani.ealing@gmail.com ), w celu ustalenia terminu bierzmowania.

(7) KATECHEZY DLA NARZECZONYCH rozpoczną się 15 września i potrwają do 27 października. Spotkania we wtorki o 20:30 w kościele. Zaplanowanych jest 7 spotkań. Obecność na wszystkich spotkaniach obowiązkowa. Formularz zgłoszeniowy można otrzymać u stewardów przy wejściu do kościoła i tam też zostawić. Można zgłaszać się również drogą mailową podając swoje imiona i nazwiska, miejsce urodzenia oraz kontakt mailowy i telefoniczny. Koszt katechez 40 funtów od pary, płatny na I katechezie.

(8) KANCELARIA jest dostępna wyłącznie telefonicznie i mailowo w godzinach jej urzędowania.

(9) NIESZPORY ZA ZMARŁYCH. We wszystkie czwartki o godzinie 17:00 modlimy się w nieszporach za zmarłych w wyniku pandemii oraz w intencji osób znajdujących się w stanie ciężkim i krytycznym. Prosimy, aby imiona osób, które chcecie polecić naszej modlitwie przesyłać na adres mailowy parafii. Udział w nieszporach wyłącznie za pośrednictwem Internetu.

(10) DZIĘKUJEMY za wszystkie ofiary składane na kościół. Ofiary na tacę można składać do koszyków przy wyjściu z kościoła lub przez przelew na konto parafii.

(11) DZIĘKUJEMY za pracę stewardów, bez których nie możliwe byłoby otwarcie kościoła. Prosimy, aby ci którzy są w stanie podjąć się tej posługi zgłaszali swoją gotowość do kancelarii telefonicznie lub mailowo. Lista dyżurów na stronie www oraz u stewardów.

(12) DZIĘKUJEMY Parafianom za sumienne przestrzeganie wszystkich wytycznych odnośnie zachowania w kościele oraz przepisów sanitarnych. Dzięki Waszej wierności kościół może być otwarty, a Parafia zyskuje zaufanie jako miejsce wiarygodne i bezpieczne. Zdajemy sobie sprawę, że nie jest to łatwe, a dla wielu stanowi ogromne wyzwanie również duchowe. Tym bardziej dziękujemy za tę ofiarność.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *