XXII Niedziela Zwykła

Klaudiusz RokickiUncategorized Leave a Comment

1 WRZEŚNIA 2019

  • TACA: 25.08.2019 – £2,271; Gift Aid – £887. Bóg zapłać!
  • KANCELARIA PARAFIALNA: do 5 września kancelaria będzie czynna tylko w godzinach dyżuru księdza (poniedziałki 10:30 – 12:30 i czwartki 16:00 – 18:00).
  • W najbliższym czasie KS. JAKUB BIERNACKI zakończy swoją posługę w naszej parafii i zgodnie z decyzją przełożonych wyruszy do pracy na Filipinach. Bardzo serdecznie dziękujemy za cały trud, który włożył w ciągu minionego roku w duszpasterstwo na Ealingu. Pamiętajmy o nim w modlitwie prosząc o błogosławieństwo Boga i opiekę Maryi w nowym, niełatwym miejscu posługi kapłańskiej. W naszej parafii witamy także KS. PIOTRA SZYPERSKIEGO, który rozpoczyna swoją prace na Ealingu. Ks. Piotr pracował w ostatnim czasie w mariańskiej parafii w Grudziądzu. Niech Bóg da Mu czas dobrej i owocnej posługi.
  • ZAPISY DZIECI DO I KOMUNII ŚWIĘTEJ na rok 2020 potrwają do 6 września br. w kancelarii parafialnej. Przy zapisach konieczne jest przedstawienie metryki chrztu św. oraz uiszczenie składki. Szczegóły w informatorze dla rodziców (w przedsionku kościoła oraz na stronie internetowej parafii).
  • ZBIÓRKA MINISTRANTÓW: Zapraszamy na pierwszą po wakacjach zbiórkę ministrantów do Windsor Hall w sobotę 7 września o godzinie 17:30. Na zbiórkę zapraszamy ministrantów, kandydatów, wszystkich, którzy chcieliby dołączyć do służby oraz ich rodziców.
  • KATECHEZY DLA NARZECZONYCH rozpoczniemy w październiku. Spotkania w każdy wtorek od 1 października do 12 listopada w Windsor Hall w godz. 20:00 – 22:00. Obecność na wszystkich spotkaniach jest obowiązkowa. Zgłoszenia przyjmujemy w zakrystii i kancelarii parafialnej.
  • Sekcja wzajemnej pomocy zaprasza na HERBATKĘ SENIORÓW – 15 września, o godz. 15:00.
  • SETTLED STATUS: Wszyscy obywatele Unii Europejskiej, którzy chcą mieszkać w Wielkiej Brytanii po Brexicie powinni zaaplikować o status osoby osiedlonej (settled status). Zapraszamy na spotkanie w niedziele 1 i 8 września br. w godz. 9:30 – 16:30 do Windsor Hall, gdzie będzie można uzyskać bezpłatną pomoc w składaniu wniosków o status osoby osiedlonej. Szczegóły na plakacie w przedsionku kościoła.
  • WYBORY: Wszyscy chętni, którzy chcieliby wejść w składy komisji w czasie październikowych wyborów proszeni są o kontakt z ks. Proboszczem

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *