XX Niedziela Zwykła

Klaudiusz RokickiUncategorized Leave a Comment

16 SIERPNIA 2020 R.

UWAGA!

JEST JUŻ DATA BIERZMOWANIA. ODBĘDZIE SIĘ ONO W DWIE SOBOTY WRZEŚNIA: 19.09.2020 ORAZ 26.09.2020 O GODZ. 17:00. MŁODZI KANDYDACI DO BIERZMOWANIA POWINNI SKONTAKTOWAĆ SIĘ ZE SWOIMI ANIMATORAMI, ZAŚ DOROŚLI Z KS. KLAUDIUSZEM (bierzmowani.ealing@gmail.com). WIĘCEJ INFORMACJI NA NASZEJ STRONIE W ZAKŁADCE SAKRAMENTY/BIERZMOWANIE (LINK).

(1) MSZE ŚWIĘTE w kościele są odprawiane zgodnie z normalnym porządkiem. Liczba osób mogących uczestniczyć Eucharystii jest ograniczona. W kościele obowiązuje bezwzględny wymóg zakrycia twarzy maseczką lub w inny adekwatny sposób. Bardzo prosimy aby o tym pamiętać. Lekceważenie zasad ochrony przed pandemią jest brakiem odpowiedzialności za zdrowie i życie innych osób przez co stanowi poważną winę moralną.

Kościół otwieramy nie wcześniej niż 15 minut przed Mszą świętą.

(2) SPOWIEDŹ. W tygodniu istnieje możliwość skorzystania z sakramentu spowiedzi. Nie ma spowiedzi w czasie Mszy świętych i NIE MA SPOWIEDZI W NIEDZIELĘ!! Spowiedź odbywa się na stojąco w przedsionku kościoła przy schodach wiodących na chór, a NIE w KONFESJONAŁACH!!!

Od najbliższego tygodnia ulegają zmianie godziny otwarcia kościoła na spowiedź i prywatną modlitwę:

Od poniedziałku do piątku: 10:30 – 11:30 i 19:30 – 20:30

W soboty: 10:30 – 12:00 i 16:00 – 18:00.

(3) DEZYNFEKCJA. Bezpośrednio po Mszach świętych w niedzielę i po porannej mszy świętej w tygodniu kościół będzie zamykany do dezynfekcji.

(4) TRANSMISJE MSZY. Msze święte o godzinie 19:00, a w niedzielę dodatkowo Msza o godzinie 10:00 będą transmitowane online.

(5) CHRZTY. Rodziców chcących zapisać dziecko do chrztu i ustalić datę przyjęcia sakramentu prosimy o umówienie drogą mailową lub telefoniczną spotkania w kancelarii. Spotkania, które są zarazem katechezą przygotowująca do chrztu odbywają się od poniedziałku do piątku o godzinie 18:00.

Dzieci chrzcimy poza Mszą świętą w prostej ceremonii z możliwym udziałem tylko najbliższej rodziny, w każdy dzień powszedni o godzinie 18:00, a w sobotę o 18:10.  Szczegóły można ustalać kontaktując się z kancelarią.

(6) POZOSTAŁE ZASADY funkcjonowania parafii nie ulegają zmianie. Pomieszczenia parafialne pozostają zamknięte. KANCELARIA PARAFIALNA JEST DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE TELEFONICZNIE I MAILOWO W GODZINACH JEJ URZĘDOWANIA. Można zamawiać intencje mszalne czy to mailowo, czy też telefonicznie.

(7) NIESZPORY ZA ZMARŁYCH. We wszystkie czwartki o godzinie 17.00 modlimy się w nieszporach za zmarłych w wyniku pandemii COVID-19 oraz w intencji osób znajdujących się w stanie ciężkim i krytycznym. W tej modlitwie można uczestniczyć wyłącznie poprzez transmisję on-line. Prosimy, aby imiona osób, które chcecie polecić naszej modlitwie przesyłać na adres mailowy parafii – ealing.office@gmail.com.

(8) PODZIĘKOWANIA ZA OFIARNOŚĆ. Bardzo dziękujemy za wszystkie ofiary składane na kościół. Ofiary na ten cel można składać w koszykach przy wyjściu z kościoła. Można również dokonywać przelewu na konto parafii. Dane konta można znaleźć u dołu pierwszej strony parafii w Internecie.

Informacja dotycząca aktualnej sytuacji finansowej parafii wraz ze szczegółowym rozkładem wpływów i wydatków jest umieszczona na stronie parafialnej (zakładka KANCELARIA).

(9) PODZIĘKOWANIA DLA WOLONTARIUSZY. Dziękujemy za pracę stewardów i prosimy o zgłaszanie się do kancelarii telefonicznie lub mailowo. Lista dyżurów na stronie www. Nie mamy jeszcze wszystkich obsadzonych wszystkich godzin otwarcia kościoła. Prosimy aby ci, którzy są w stanie się tego podjąć zgłaszali swoją gotowość, jeśli nie znajdziemy chętnych niemożliwe będzie otwarcie kościoła w tych godzinach.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *