XVII Niedziela Zwykła

Klaudiusz RokickiUncategorized Leave a Comment

30 LIPCA 2023 R.

(1) W lipcu i w sierpniu nie ma niedzielnych mszy świętych o 14:30 i 17:15 a dyżur księdza w kancelarii jest tylko w poniedziałki i w czwartki.

(2) W tym tygodniu przypadają pierwsze dni miesiąca:

  • I środa – 19:00 msza święta w intencji dzieci i młodzieży
  • I czwartek – 18:30 Adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji kapłanów i powołań (podczas adoracji litania do Serca Pana Jezusa)
  • I piątek – o 14:00 msza święta i Godzina Miłosierdzia w języku angielskim prowadzona przez Apostolat Bożego Miłosierdzia; po mszy świętej o godzinie 19:00 adoracja i spowiedź do 21:00
  • I sobota – o 9:00 nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi
  • I niedziela – o 15:30 godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi

(3) Ruszyły zapisy na przygotowanie do Pierwszej Komunii Świętej dla dzieci z rocznika 2015 (ewentualnie 2014). Zapisy potrwają do 6 września. Formularz zapisowy oraz szczegółowe informacje znajdują się na naszej stronie internetowej w zakładce Sakramenty/Pierwsza Komunia Święta.

(4) Zachęcamy młodzież do zapisywania się na przygotowanie do bierzmowania. Zapraszamy kandydatów z rocznika 2009 i starszych. Zgłoszenia przyjmujemy do niedzieli 17 września 2023 r. Wtedy też najprawdopodobniej będzie pierwsze spotkanie. Więcej szczegółów na naszej stronie parafialnej w zakładce Sakramenty/Bierzmowanie.

(5) W dniach od 17 lipca do 12 sierpnia 2023 r. nasza restauracja parafialna „LUBCZYK” jest zamknięta.

(6) Przypominamy, że aby należeć do naszej Parafii trzeba się do niej zapisać. Prosimy pamiętać, że po upływie trzech miesięcy od złożenia deklaracji zapisowej parafia zyskuje prawo do wydawania dokumentów kościelnych. Jeśli ktoś nie jest pewny, czy złożył deklarację lub jego dane mogą być nieaktualne prosimy o kontakt z Parafią.

(7) W zakrystii można zaopatrzyć się w „Oremus” na sierpień oraz miesięcznik dla dzieci „Staś” w cenie 3 funty.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *