XVI NIEDZIELA ZWYKŁA

oparosia1Uncategorized Leave a Comment

        21 lipca 2019r.

 • TACA: 14.07.2019 – £2,775; Gift Aid – £1,021.50. Bóg zapłać!
 • Uprzejmie informujemy, że w okresie wakacyjnym (lipiec, sierpień) NIE BĘDZIE MSZY ŚW. O GODZ. 14:30.
 • SPOWIEDŹ w lipcu i sierpniu pół godziny przed mszą wieczorną o godz. 18:30.
 • DYŻUR KSIĘDZA W KANCELARII PARAFIALNEJ w lipcu i sierpniu: poniedziałki 10:30 – 12:30 i czwartki
  16:00 – 18:00.
 • ZAPISY DZIECI DO I KOMUNII ŚWIĘTEJ na rok 2020 potrwają do 6 września br. w kancelarii parafialnej.
  Przy zapisach konieczne jest przedstawienie metryki chrztu św. oraz uiszczenie składki. Szczegóły w informatorze
  dla rodziców, w przedsionku kościoła.
 • HERBATKA DLA SENIORÓW: Sekcja Wzajemnej Pomocy zaprasza na herbatkę dla Seniorów z loterią, muzyką
  i wspólnym śpiewem w niedzielę, 21 lipca 2019r. o godz. 15.00.
 • SETTLED STATUS – Wszyscy obywatele Unii Europejskiej, którzy chcą mieszkać w Wielkiej Brytanii po brexicie powinni zaaplikować o status osoby osiedlonej (settled status). Zapraszamy na spotkanie w niedzielę 4 sierpnia
  od godz. 9.30 do sali Windsor Hall, gdzie będzie można uzyskać bezpłatną pomoc w składaniu wniosków o status osoby osiedlonej. Aby złożyć aplikację trzeba mieć przy sobie: paszport, ewentualnie dowód osobisty, aktywny telefon komórkowy, dostęp do adresu email, National Insurance Number. Jeżeli ktoś ma stałą rezydenturę powinien mieć
  przy sobie jej numer. Przy aplikacjach dla dzieci proszę mieć przy sobie akt urodzenia
  w języku angielskim. Szczegóły na plakacie w przedsionku kościoła.
 • Przypominamy, że PARAFIE POLSKIEJ MISJI KATOLICKIEJ W ANGLII SĄ PARAFIAMI PERSONALNYMI, a nie terytorialnymi, jak większość parafii w Polsce. Dlatego każdy Polak jeśli chce należeć do polskiej parafii w Anglii musi się do niej zapisać wypełniając stosowny
  formularz w kancelarii. Formularz można pobrać również na stronie parafialnej w zakładce „kancelaria”. Prosimy wszystkich, którzy jeszcze tego nie uczynili, aby dopełnili tej formalności. Zapisanie się do parafii umożliwia (po kilku miesiącach od tego faktu) wystawianie wszelkich zaświadczeń i zezwoleń ze strony parafii.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *