XV Niedziela Zwykła

Klaudiusz RokickiUncategorized Leave a Comment

16 LIPCA 2023 R.

(1) W lipcu i w sierpniu nie będzie niedzielnych mszy świętych o 14:30 i 17:15 a dyżur księdza w kancelarii będzie tylko w poniedziałki i w czwartki.

(2) W tym tygodniu przypada „III ŚRODA MIESIĄCA”. Podczas mszy świętej wieczornej przez wstawiennictwo Św. O. Stanisława Papczyńskiego będziemy modlić się w intencji rodzin, które pragną potomstwa, doświadczają zagrożenia życia dziecka lub przeżyły jego stratę.

(3) Ruszyły zapisy na przygotowanie do Pierwszej Komunii Świętej dla dzieci z rocznika 2015 (ewentualnie 2014). Zapisy potrwają do 6 września. Formularz zapisowy oraz szczegółowe informacje znajdują się na naszej stronie internetowej w zakładce Sakramenty/Pierwsza Komunia Święta.

(4) Zachęcamy młodzież do zapisywania się na przygotowanie do bierzmowania. Zapraszamy kandydatów z rocznika 2009 i starszych. Zgłoszenia przyjmujemy do niedzieli 17 września 2023 r. Wtedy też najprawdopodobniej będzie pierwsze spotkanie. Więcej szczegółów na naszej stronie parafialnej w zakładce Sakramenty/Bierzmowanie.

(5) Podczas urlopu Pana Roberta posługę zakrystianina w naszym kościele będzie pełnił kleryk mariański Celestyn z Rwandy.

(6) W dniach od 17 lipca do 12 sierpnia 2023 r. nasza restauracja parafialna „LUBCZYK” będzie zamknięta.

(7) Przypominamy, że aby należeć do naszej Parafii trzeba się do niej zapisać. Prosimy pamiętać, że po upływie trzech miesięcy od złożenia deklaracji zapisowej parafia zyskuje prawo do wydawania dokumentów kościelnych. Jeśli ktoś nie jest pewny, czy złożył deklarację lub jego dane mogą być nieaktualne prosimy o kontakt z Parafią.

(8) W zakrystii można zaopatrzyć się w „Oremus” na lipiec i sierpień.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *