XV NIEDZIELA ZWYKŁA

oparosia1Uncategorized Leave a Comment

     14 lipca 2019r.

  • TACA: 07.07.2019 – £2,621; Gift Aid – £872. Bóg zapłać!
  • Uprzejmie informujemy, że w okresie wakacyjnym (lipiec, sierpień) NIE BĘDZIE MSZY ŚW. O GODZ. 14:30.
  • SPOWIEDŹ w lipcu i sierpniu pół godziny przed mszą wieczorną o godz. 18:30.
  • DYŻUR KSIĘDZA W KANCELARII PARAFIALNEJ w lipcu i sierpniu: poniedziałki 10:30 – 12:30 i czwartki 16:00 – 18:00.
  • ZAPISY DZIECI DO I KOMUNII ŚWIĘTEJ na rok 2020 potrwają do 6 września br. w kancelarii parafialnej. Przy zapisach konieczne jest przedstawienie metryki chrztu św. oraz uiszczenie składki. Szczegóły w informatorze dla rodziców, w przedsionku kościoła.
  • FILM MIŁOŚĆ I MIŁOSIERDZIE – 14 lipca o godz. 18.30 w sali Wndsor Hall. Szczegóły na plakatach w przedsionku kościoła.
  • HERBATKA DLA SENIORÓW: Sekcja Wzajemnej Pomocy zaprasza na herbatkę dla Seniorów z loterią, muzyką i wspólnym śpiewem w niedzielę, 21 lipca 2019r. o godz. 15.00.
  • KOŚCIÓŁ W CHINACH – w niedzielę 21 lipca br. będziemy gościć w parafii osobę z podziemnego i prześladowanego kościoła w Chinach, która podzieli się swoim doświadczeniem życia codziennego w tamtej rzeczywistości. Po mszy św. o godz. 13.00 zapraszamy na dodatkowe spotkanie w sali ks. J. Popiełuszki. Będzię również możliwośc złożenia ofiary.
  • SETTLED STATUS – Wszyscy obywatele Unii Europejskiej, którzy chcą mieszkać w Wielkiej Brytanii po brexicie powinni zaaplikować o status osoby osiedlonej (settled status). Zapraszamy na spotkanie w niedzielę 4 sierpnia od godz. 9.30 do sali Windsor Hall, gdzie będzie można uzyskać bezpłatną pomoc w składaniu wniosków o status osoby osiedlonej. Szczegóły na plakacie w przedsionku kościoła.
  • Przypominamy, że PARAFIE POLSKIEJ MISJI KATOLICKIEJ W ANGLII SĄ PARAFIAMI PERSONALNYMI, a nie terytorialnymi, jak większość parafii w Polsce. Dlatego każdy Polak jeśli chce należeć do polskiej parafii w Anglii musi się do niej zapisać wypełniając stosowny formularz w kancelarii. Formularz można pobrać również na stronie parafialnej w zakładce „kancelaria”. Prosimy wszystkich, którzy jeszcze tego nie uczynili, aby dopełnili tej formalności. Zapisanie się do parafii umożliwia (po kilku miesiącach od tego faktu) wystawianie wszelkich zaświadczeń i zezwoleń ze strony parafii.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *