XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

oparosia1Uncategorized Leave a Comment

       7 lipca 2019r.

  • TACA: 30.06.2019 – £2,768; Gift Aid – £1,000.00. Świętopietrze: £855. Bóg zapłać!
  • Uprzejmie informujemy, że w okresie wakacyjnym (lipiec, sierpień) NIE BĘDZIE MSZY ŚW. O GODZ. 14:30.
  • SPOWIEDŹ w lipcu i sierpniu pół godziny przed mszą wieczorną o godz. 18:30.
  • DYŻUR KSIĘDZA W KANCELARII PARAFIALNEJ w lipcu i sierpniu: poniedziałki 10:30 – 12:30 i czwartki 16:00 – 18:00.
  • ZAPISY DZIECI DO I KOMUNII ŚWIĘTEJ na rok 2020 potrwają do 6 września br. w kancelarii parafialnej. Przy zapisach konieczne jest przedstawienie metryki chrztu św. oraz uiszczenie składki. Szczegóły w informatorze dla rodziców, w przedsionku kościoła.
  • Koło Przyjaciół Harcerstwa zaprasza na KIERMASZ TANICH POLSKICH KSIĄŻEK w niedzielę 7 lipca br. w godz. 9.30 – 15.00 w Windsor Hall. Informacje: 0208 841 2953.
  • FILM MIŁOŚĆ I MIŁOSIERDZIE – 14 lipca o godz. 18.30 w sali Wndsor Hall. Szczegółyna plakatach w przedsionku kościoła.
  • HERBATKA DLA SENIORÓW: Sekcja Wzajemnej Pomocy zaprasza na herbatkę dla Seniorów z loterią, muzyką i wspólnym śpiewem w niedzielę, 21 lipca 2019r. o godz. 15.00.

Pilne! Komunikat Biskupa Siedleckiego w sprawie posługi charyzmatycznej p. Beaty Hadyś oraz wspólnoty „Jezu ufam Tobie”.

       W związku z działalnością powstałej w Londynie wspólnoty charyzmatycznej „Jezu ufam Tobie”, której liderką jest p. Beata Hadyś,aktywnością tej grupy na terenie Diecezji Siedleckiej, jak też licznymi wątpliwościami i zastrzeżeniami dotyczącymi proponowanych w niej praktyk religijnych, poprawności nauczania oraz formacji wiernych świeckich, jak również ostrzeżeniami przed jej działaniami oficjalnie wystosowanymi przez Polską Misję Katolicką w Anglii i Walii, jak też Biskupa Wiesława Lechowicza, Delegata KEP ds. Duszpasterstwa Emigracji Polskiej,  informuję, iż nie uzyskała ona nigdy pozwolenia na działalność na terenie Diecezji Siedleckiej, zaś jej posługa nie ma aprobaty Kościoła.

W związku z tym przestrzegam wiernych przed gromadzeniem się wokół  osoby p. Beaty oraz tej wspólnoty, organizowaniem spotkań i popieraniem idei sprzecznych z duchem rzeczywistej komunii Kościoła. Proszę również osoby pokrzywdzone destrukcyjnym działaniem tej grupy o kontakt z kurią diecezjalną. Mogą one liczyć na wszelką pomoc i wsparcie.

Z pasterskim błogosławieństwem

Biskup Siedlecki

Kazimierz Gurda

L.dz. 766/2019

Siedlce, dnia 5 lipca 2019 r.

Komunikat należy odczytać we wszystkich kościołach i kaplicach Diecezji Siedleckiej, w niedzielę 7 lipca br.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *