XIX Niedziela Zwykła

Klaudiusz RokickiUncategorized Leave a Comment

13 SIERPNIA 2023 R.

(1) Z okazji 150 r. urodzin generała Hallera o godzinie 11:15 przedstawiciele władz Rzeczpospolitej Polskiej oraz Wojska Polskiego złożą kwiaty pod pamiątkową tablicą przy Windsor Hall. Msza Święta za gen. Józefa Hallera o godzinie 20:30.

(2) 15 sierpnia uroczystość Wniebowzięcia NMP. Zapraszamy na Msze Święte o godzinie 8:00, 10:00, 12:00, 17:30 oraz 19:00.

(3) W sierpniu nie ma niedzielnych mszy świętych o 14:30 i 17:15. Ze względu na urlopy, w tym tygodniu kancelaria będzie czynna w poniedziałek oraz w czwartek w czasie dyżuru księdza.

(4) Trwają zapisy na przygotowanie do Pierwszej Komunii Świętej dla dzieci z rocznika 2015 (ewentualnie 2014). Zapisy potrwają do 6 września. Formularz zapisowy oraz szczegółowe informacje znajdują się na naszej stronie internetowej w zakładce Sakramenty/Pierwsza Komunia Święta.

(5) Zachęcamy młodzież do zapisywania się na przygotowanie do bierzmowania. Zapraszamy kandydatów z rocznika 2009 i starszych. Zgłoszenia przyjmujemy do niedzieli 17 września 2023 r. Wtedy też najprawdopodobniej będzie pierwsze spotkanie. Więcej szczegółów na naszej stronie parafialnej w zakładce Sakramenty/Bierzmowanie.

(6) Przypominamy, że aby należeć do naszej Parafii trzeba się do niej zapisać. Prosimy pamiętać, że po upływie trzech miesięcy od złożenia deklaracji zapisowej parafia zyskuje prawo do wydawania dokumentów kościelnych. Jeśli ktoś nie jest pewny, czy złożył deklarację lub jego dane mogą być nieaktualne prosimy o kontakt z Parafią.

(7) W zakrystii można zaopatrzyć się w „Oremus” na sierpień oraz miesięcznik dla dzieci „Staś” w cenie 3 funty.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *