XIV Niedziela Zwykła

Klaudiusz RokickiUncategorized Leave a Comment

09 LIPCA 2023 R.

(1) 27 maja 2023 r. odbyło się Bierzmowanie. Sakramentu udzielił JE Bp Piotr Turzyński. Prosimy o modlitwę za wszystkich bierzmowanych w naszej parafii. Kilka zdjęć z uroczystości – LINK. Wszystkie udostępniliśmy zainteresowanym…

(2) Dzisiaj (9 lipca), kazania na wszystkich mszach wygłosi Ks. Krzysztof Pazio MIC misjonarz z Kamerunu. Po mszach będzie możliwość wsparcia misji mariańskich w tym kraju.

(3) W lipcu i w sierpniu nie będzie niedzielnych mszy świętych o 14:30 i 17:15 a dyżur księdza w kancelarii będzie tylko w poniedziałki i w czwartki.

(4) Wkrótce, podczas urlopu Pana Roberta posługę zakrystianina w naszym kościele będzie pełnił kleryk mariański Celestyn z Rwandy.

(5) Ruszyły zapisy na przygotowanie do Pierwszej Komunii Świętej dla dzieci z rocznika 2015 (ewentualnie 2014). Zapisy potrwają do 6 września. Formularz zapisowy oraz szczegółowe informacje znajdują się na naszej stronie internetowej w zakładce Sakramenty/Pierwsza Komunia Święta.

(6) Zachęcamy młodzież do zapisywania się na przygotowanie do bierzmowania. Zapraszamy kandydatów z rocznika 2009 i starszych. Zgłoszenia przyjmujemy do niedzieli 17 września 2023 r. Wtedy też najprawdopodobniej będzie pierwsze spotkanie. Więcej szczegółów na naszej stronie parafialnej w zakładce Sakramenty/Bierzmowanie.

(7) Przypominamy, że aby należeć do naszej Parafii trzeba się do niej zapisać. Prosimy pamiętać, że po upływie trzech miesięcy od złożenia deklaracji zapisowej parafia zyskuje prawo do wydawania dokumentów kościelnych. Jeśli ktoś nie jest pewny, czy złożył deklarację lub jego dane mogą być nieaktualne prosimy o kontakt z Parafią.

(8) W zakrystii można zaopatrzyć się w „Oremus” na lipiec i sierpień.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *