VIII NIEDZIELA ZWYKŁA

oparosia1Uncategorized Leave a Comment

     3 marca 2019

  • TACA: 24.02.2019 – £3246, Gift Aid – £969.80. Bóg zapłać!
  • ODESZLI DO WIECZNOŚCI: +Jacek Holdanowicz, msza św. pogrzebowa: piątek, 08.03.2019r. godz. 11.00.
  • RIP – W niedzielę wieczorem zmarł Ojciec Ks. Michała Kozaka, Proboszcza naszej parafii. Pogrzeb odbył się w piątek 1 marca w Grudziądzu. Zmarły Stanisław Antoni Kozak miał 88 lat. Ks. Michał będzie wdzięczny za pamięć w modlitwie za jego Tatę.
  • SPOWIEDŹ w trakcie kolędy będzie w ciągu tygodnia pół godziny przed mszą św. wieczorną. Nie będzie spowiedzi w trakcie mszy.
  • ZBIÓRKA – dzisiaj po wszystkich mszach św. Siostry Zmartwychwstanki z Mocarzewa przeprowadzą kwestę na budowę domu dla niepełnosprawnych dzieci.
  • W Wielkim Poście zachęcamy do udziału w DRODZE KRZYŻOWEJ: piątek – dla dzieci o godz. 17.30, (z wyjątkiem 1 piątku miesiąca); dla dorosłych po mszy o godz. 19.00, w GORZKICH ŻALACH: niedziela, godz. 18.30 i GODZINKACH O MĘCE PAŃSKIEJ: sobota, godz. 9.30.
  • KANDYDACI DO BIERZMOWANIA – uczestnictwo w liturgii Środy Popielcowej, Drogi Krzyżowej, rekolekcjach wielkopostnych oraz Triduum Paschalnym jest obowiązkowe.
  • SCIENCE DAY – POLISH CONTRIBUTION – Zapraszamy na festiwal nauki, który odbędzie się 10 marca 2019r. w POSKu na Hammersmith. Będzie to dzień pełen pokazów i warsztatów dla dzieci zainteresowanych nauką i nowymi technologiami. Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.welcome2science.pl
  • OTWARTE SPOTKANIE POLONII Z MINISTRAMI KAZIMIERZEM KUBERSKIM ORAZ MARCINEM ZIELENIECKIM – 2 marca 2019r. (sobota), godz. 18:00 Klub „Orła Białego” 211 Balham High Rd, Balham, London. TEMAT SPOTKANIA: Przygotowania w Polsce do bezumownego Brexitu w kontekście zabezpieczenia społecznego. Koordynacja systemów zabezpieczenia społecznego, portal „powroty.gov.pl.
  • ŚRODA POPIELCOWA (6 marca) – PORZĄDEK MSZY ŚW.: 8:00, 10:00, 12:00, 17:30, 19.00, 20:30.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *