VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

oparosia1Uncategorized Leave a Comment

        6 maja 2018

 • TACA: 29.04.2018 – £3864, Gift Aid £971.50. Bóg zapłać!
 • W niedzielę 13 maja br. będzie przeprowadzona ZBIÓRKA NA POLSKĄ MISJĘ KATOLICKĄ.
 • W poniedziałek 7 maja (BANK HOLIDAY) kancelaria parafialna będzie nieczynna.
 • MSZA ŚW. i SPOTKANIE SODALICJI MARIAŃSKIEJ: wtorek, 8 maja, godz. 10.00.
 • UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO przypada w czwartek, 10 maja br. Jest to święto obowiązkowe.
 • Zapraszamy na NABOŻEŃSTWA MAJOWE w dni powszednie po mszy św. o godz. 19:00 oraz w niedziele o godz. 18:30.
 • SAKRAMENT BIERZMOWANIA w naszej parafii odbędzie się w niedzielę, 20 maja 2018r. o godz. 14.30. Uprzejmie prosimy, aby osoby, które uczęszczały na kurs przygotowujący do bierzmowania dla osób dorosłych, zgłosiły się do kancelarii parafialnej z aktem chrztu św. i listem, potwierdzającym ukończenie kursu.
 • KATECHEZY NEOKATECHUMENALNE DLA MŁODZIEZY I DOROSŁYCH (od 23 kwietnia do 18 czerwca) są głoszone w naszej Parafii w poniedziałki i czwartki o godz. 19.45 (po mszy św. wieczornej). Zapraszamy do uczestnictwa!
 • POLSKA WSPÓLNOTA W WIELKIEJ BRYTANII zaprasza dzisiaj, 6 maja od godziny 16.00 do sali Windsor Hall na obchody ,,POLISH HERITAGE DAY’’ pt. ,,Dzień folkloru
  polskiego’’.
  Wystąpi zespół ludowy ,,Żywiec’’ w tańcach i śpiewach dzieci, młodzieży i dorosłych członków zespołu. Zorganizowany będzie pokaz strojów z różnych regionów Polski. Kawiarenka przywita uczestników domowymi wypiekami i kawą. Wydarzenie jest zorganizowane pod patronatem Ambasady RP w Londynie.
 • Koło Przyjaciół Harcerstwa zaprasza na KIERMASZ TANICH POLSKICH KSIĄŻEK w niedzielę 20 maja w godz. 9.30 – 16.00 w Windsor Hall. Informacje: 0208 841 2953.
 • POLSKA SZKOŁA SOBOTNIA IM. J. KORCZAKA NA WEMBLEY organizuje zapisy dla nowych  uczniów. Odbędą się one 5 i 12 maja w godzinach 9.30 – 12.30 w siedzibie szkoły. Ark Academy Bridge Road HA9 9JP. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.
 • HUFIEC HARCEREK BAŁTYK zaprasza na obchody swojego 75-lecia powstania Hufca, 1 lipca 2018r. o godz. 11.00 do Southfields Academy, 333 Merton Rd., London SW18 5JU. W programie, msza św. dziękczynna, wystawa, stoiska poczęstunek oraz kominek harcerski. Zapraszamy!

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *