VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

oparosia1Uncategorized Leave a Comment

       26 maja 2019r.

 • TACA: 12.05.2019 – £2,667; Gift Aid – £1067. Zbiórka: £635. Bóg zapłać!
 • NABOŻEŃSTWO MAJOWE: codziennie po mszy św. wieczornej i w niedziele o godz. 18.30.
 • DZIEŃ DZIECKA – niedziela, 2 czerwca br. msza św. w intencji dzieci, zakończona indywidualnym błogosławieństwem. Zapraszamy wszystkie dzieci!
 • SAKRAMENT BIERZMOWANIA DOROŚLI, którzy są przygotowani do sakramentu bierzmowania i chcą go przyjąć w naszej parafii mogą zgłosić się do kancelarii z certyfikatem chrztu i świadectwem ukończenia katechez. MŁODZIEŻ – ostatnie katechezy dla młodzieży będą w dniach od 3 do 7 czerwca br. Spotkanie rodziców kandydatów do bierzmowania oraz dorosłych do bierzmowania odbędzie się 13.06.2019 o godz. 18.00 (Windsor Hall). Obecność wszystkich obowiązkowa! Bierzmowanie odbędzie się 30 czerwca 2019r. o godz. 13.00.
 • PODZIĘKOWANIA – Grupa młodzieżowa z naszej parafii dziękuje za ofiary złożone przy sprzedaży książek. Dzięki hojności parafian młodzież wzięła udział w Mariańskim Spotkaniu Młodych w Górze Kalwarii oraz mogła zwiedzić Warszawę i okolice, co dla większości z nich było niezapomnianym przeżyciem. Bardzo dziękujemy. Chętnych w wieku m/w od 14 lat i starszych, którzy chcą dołączyć do nas, zapraszamy na spotkania w każdą niedzielę o godz. 17.00 w rozmównicy (I p., obok sali Windsor Hall).
 • ROCZNICA PIERWSZEJ KOMUNII ŚWIĘTEJ – niedziela, 9 czerwca br., godz. 14.30.
 • MSZA ERM – 16 czerwca br. o godz. 14.30 wyjątkowo, z racji rocznicy I Komunii św.
 • UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO – niedziela, 9 czerwca br. Akatyst do Ducha Świętego o godz. 16.30. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym z naszej parafii zaprasza na czuwanie w wigilię uroczystości. Temat przewodni: ,,Życie według Ducha według listu św. Pawła do Rzymian” – sobota, 8 czerwca o godz. 21.30.
 • ODPUST PARAFIALNY (CIVIC MASS) – W tym roku odpust parafialny przypada w poniedziałek 10 czerwca. Na uroczystej mszy o godzinie 19.00 będziemy gościli przedstawicieli władz lokalnych. Po mszy świętej zapraszamy na spotkanie wspólnoty parafialnej w sali Windsor Hall.
 • Koło Przyjaciół Harcerstwa zaprasza na KIERMASZ TANICH POLSKICH KSIĄŻEK w niedzielę 2 czerwca 2019r. w godz. 9.30 – 16.00 w Windsor Hall. Informacje: 0208 841 2953.
 • WYKŁAD PT. „STOSUNKI POLSKO-ŻYDOWSKIE – WCZORAJ I DZIŚ” – 14 czerwca br. o godz. 20.00 w sali Windsor Hall PROFESOR JAN ŻARYN, senator RP, wygłosi prelekcję. Serdecznie zapraszamy na to spotkanie.
 • ZAPISY DZIECI DO I KOMUNII ŚWIĘTEJ na rok 2020 potrwają do 6 września br. w kancelarii parafialnej. Przy zapisach konieczne jest przedstawienie metryki chrztu św. oraz uiszczenie składki. Szczegóły w informatorze dla rodziców, w przedsionku kościoła.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *