V Niedziela Zwykła

oparosia1Uncategorized Leave a Comment

  9 LUTEGO 2020 R.

 • TACA: 02.02.2020 – £2,647, Gift Aid – £1104. Bóg zapłać!
 • ODESZLI DO WIECZNOŚCI: +Maria Azarko, msza pogrzebowa: czwartek, 20.02.2020 r. godz. 11:00; +Danuta Chmielewska, msza pogrzebowa: czwartek, 13.02.2020 r. godz. 12:15 w Ealing Abbey.
 • I KOMUNIA ŚWIĘTA: w przyszłym tygodniu od poniedziałku do czwartku o godz. 17:30 odbędą się katechezy dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej. Obecność obowiązkowa!
 • Katechezy dla narzeczonych: rozpoczniemy od wtorku 11 lutego 2020 r. o godz. 20:00 w Windsor Hall. Zgłoszenia przyjmujemy w zakrystii i kancelarii parafialnej.
 • JUBILEUSZ 350 LAT POWSTANIA ZGROMADZENIA KSIĘŻY MARIANÓW: z tej okazji Watykańska Penitencjaria Apostolska udzieliła wszystkim wiernym poleconym opiece duszpasterskiej naszego Zgromadzenia możliwości uzyskania odpustów zupełnych. Jednym z 24 miejsc na świecie, gdzie można dostąpić tego dobrodziejstwa, jest nasz kościół na Ealingu. Odpust można uzyskać każdego dnia począwszy od 8 grudnia 2019 r. do 8 grudnia 2023 r. Pełną informację na ten temat można znaleźć w specjalnych fiszkach
  wyłożonych na stoliku pod chórem.
 • SETTLED STATUS: kolejne spotkanie, gdzie będzie można uzyskać bezpłatną pomoc w składaniu wniosków o status osoby osiedlonej odbędzie się 23 lutego 2020 r. w godz. 9:30 – 15:30 w Windsor Hall.
 • Koło Przyjaciół Harcerstwa zaprasza na KIERMASZ TANICH POLSKICH KSIĄŻEK w niedzielę 9 lutego 2020 r. w godz. 9:30 – 16:00 w Windsor Hall. Info: 0208 841 2953.
 • KONCERT ,,MARYJA MATKA’’: w sobotę 23 maja 2020 r. w Saint George’s Cathedral odbędzie się koncert „Maryja Matka” w wykonaniu Stanisława Soyki oraz innych artystów. Bilety do kupienia w zakrystii i kancelarii parafialnej. Koszt biletu £15. Szczegóły na plakatach i fiszkach w kruchcie kościoła. Uwaga! W ubiegłym tygodniu uległa zmianie godzina koncertu, koncert odbędzie się nie o godz. 16:00 jak wcześniej podawano, ale o godz. 15:00. Wszyscy, którzy kupili już u nas bilety mogą je wymienić na nowe lub uzyskać zwrot pieniędzy.
 • PIELGRZYMKA DO LOURDES DLA CHORYCH I WOLONTARIUSZY AUTOBUSEM MIŁOSIERDZIA ‘JUMBULANCE’: odbędzie się w dniach od 17 do 25 kwietnia 2020 r. Szczegółowe informacje – dr Bożena Laskiewicz, tel. 07877155836.
 • W miniony piątek podobnie jak dwa tygodnie temu w czasie Adoracji Najświętszego Sakramentu kolejny mężczyzna z „grupy Beaty” ukradł z tablicy w przedsionku kościoła ogłoszenie ostrzegające przed tą grupą. Przypominamy ogłoszenie, które budzi taki ich lęk: “jest to NIEBEZPIECZNA GRUPA, która nie jest rozpoznana i uznana przez Kościół. Grupa skrzywdziła wiele osób i prosimy aby nie dawać się wciągać do grupy ludziom, którzy często w miejscach publicznych proponują wspólną modlitwę lub posługę uzdrawiania. To co na początku wydaje się cudowne i pobożne, w tym wypadku często kończy się głębokim ubezwłasnowolnieniem i wymaga poważnej pomocy psychologicznej i duchowej. Wszystkich, którzy chcą opuścić grupę, ale nie czynią tego z powodu lęku przed utratą obiecywanych łask lub groźbą nieszczęścia bądź choroby zachęcamy do odwagi i obiecujemy pomoc”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *