V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

oparosia1Uncategorized Leave a Comment

          7 kwietnia 2019

 • TACA: 31.03.2019 – £3,163, Gift Aid – £1,136. Bóg zapłać!
 • W Wielkim Poście zachęcamy do udziału w DRODZE KRZYŻOWEJ: piątek – dla dzieci o godz. 17.30, (z wyjątkiem 1 piątku miesiąca); dla dorosłych po mszy o godz. 19.00, w GORZKICH ŻALACH: niedziela, godz. 18.30 i GODZINKACH O MĘCE PAŃSKIEJ: sobota, godz. 9.30.
 • SPOWIEDŹ – od zakończenia rekolekcji do Niedzieli Palmowej po mszy wieczornej będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu do godziny 22.00.
  W tym czasie będzie można skorzystać ze spowiedzi. Spowiedź w Welkim Tygodniu jedynie od poniedziałku do środy w godzinach od 17.00 do 20.00.
 • KANDYDACI DO BIERZMOWANIA – którzy mają dużo nieobecności na zajęciach i nabożeństwach w kościele zapraszamy na spotkanie wraz z rodzicami 11.04.2019r. o godz. 18:00 (sala Windsor Hall).
 • LEKTORZY – Zapraszamy wszystkich chętnych do podjęcia posługi czytania na mszach św., aby zgłaszali się do któregokolwiek z kapłanów. Można to także uczynić drogą mailową na adres biura parafii umieszczony na stronie parafialnej.
 • ZAPIS DO PARAFII – Przypominamy, że parafie Polskiej Misji Katolickiej w Anglii są parafiami personalnymi, a nie terytorialnymi, jak większość parafii w Polsce. Dlatego każdy Polak, jeśli chce należeć do polskiej parafii w Anglii, musi się do niej zapisać, wypełniając stosowny formularz w kancelarii. Formularz można pobrać również na stronie parafialnej w zakładce “kancelaria”. Prosimy wszystkich, którzy jeszcze tego nie uczynili, aby dopełnili tej formalności.
 • KOPERTKI GIFT AID – w biurze parafialnym można odebrać kopertki Gift Aid na bieżący rok. Można również napisać na adres mailowy parafii, że chce się je odebrać po mszy świętej w zakrystii. Przygotujemy je i będą czekały na odbiór. Jednocześnie zachęcamy tych, którzy są naszymi parafianami, a nie podpisali jeszcze deklaracji Gift Aid, o zrobienie tego. To duża pomoc finansowa dla parafii.
 • PIELGRZYMKA DO LOURDES “Autobusem Miłosierdzia – Jumbulance” jest organizowana w dniach 26 kwietnia – 4 maja 2019r. Są jeszcze wolne miejsca dla chorych, niepełnosprawnych i wolontariuszy. Szczegółowe informacje – dr Bożena Laskiewicz, tel. 07877155836.
 • PIELGRZYMKA DO ZIEMI ŚWIĘTEJ – Wspólnota Odnowy w Duchu Św. w naszej parafii organizuje pielgrzymkę do Ziemi Świętej w terminie od 24 do 30 września br. Koszt za osobę: £790. Informacje: Monika – 07542347487.
 • KIERMASZ WIELKANOCNY: niedziela, 7 kwietnia br. godz. 9.00 – 20.30 w sali Windsor Hall. Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na Medical Aid for Poland Fund, który od 1981r. wspomaga najuboższych chorych, domy opieki i szpitale w Polsce. Będzie wiele atrakcji min. piękne ozdoby, biżuteria, wędliny, miody, domowe wypieki, kawiarenka. Zapraszamy!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *