V NIEDZIELA WIELKANOCNA

oparosia1Uncategorized Leave a Comment

        19 maja 2019r.

 • TACA: 12.05.2019 – £3,431; Gift Aid – £959.50. Bóg zapłać!
 • NABOŻEŃSTWO MAJOWE: codziennie po mszy św. wieczornej i w niedziele o godz. 18.30.
 • SAKRAMENT BIERZMOWANIA OSOBY DOROSŁE, które są przygotowane do przyjęcia sakramentu bierzmowania i chcą ten sakrament przyjąć mogą zgłosić się do kancelarii lub zakrystii z certyfikatem chrztu i świadectwem ukończenia katechez. MŁODZIEŻ – W dniach 20-25.05.2019 odbędą się egzaminy dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania.
  Ostatnio w ogłoszeniach i w biuletynie błędnie zostało podane, że kolejne zajęcia odbędą się w tygodniu od 27-31.05.2019. Nie zauważyliśmy, że jest to half term. Zatem ostatnia katecheza odbędzie się w tygodniu 03-07.06.2019! Przepraszamy za błędną informację. Prosimy o poinformowanie znajomych. 
  Jednocześnie informujemy, że 13.06.2019 o godz. 18:00 (Windsor Hall) odbędzie się spotkanie rodziców kandydatów do bierzmowania oraz dorosłych do bierzmowania (spotkanie robocze przygotowujące uroczystość). Obecność wszystkich obowiązkowa! Bierzmowanie odbędzie się 30 czerwca 2019 r. o godz. 13:00.
 • ROCZNICA PIERWSZEJ KOMUNII ŚWIĘTEJ – niedziela, 9 czerwca br., godz. 14.30.
 • UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIETEGO – W niedzielę 9 czerwca br. zapraszamy na nabożeństwo Akatystu do Ducha Świętego. Celebrację, opartą na śpiewie parafialnego chóru rozpoczniemy o godzinie 16.30.
 • ODPUST PARAFIALNY (CIVIC MASS) – W tym roku odpust parafialny przypada w poniedziałek 10 czerwca. Na uroczystej mszy o godzinie 19.00 będziemy gościli przedstawicieli władz lokalnych. Po mszy świętej zapraszamy na spotkanie wspólnoty parafialnej w sali Windsor Hall.
 • KOŁO PRZYJACIÓŁ RADIA MARYJA zaprasza na mszę św. w intencji Ojczyzny, Radia Maryja i Telewizji „Trwam” w niedzielę, 19 maja 2019r. o godz. 13.00, a po mszy św.
  na spotkanie w sali bł. Ks. Jerzego Popiełuszki.
 • HERBATKA DLA SENIORÓW: niedziela, 19 maja 2019r. o godz. 15.00.
 • Koło Przyjaciół Harcerstwa zaprasza na KIERMASZ TANICH POLSKICH KSIĄŻEK w niedzielę 2 czerwca 2019r. w godz. 9.30 – 16.00 w Windsor Hall. Informacje: 0208 841 2953.
 • EWANGELIZACJA NA PLACACH CAŁEGO ŚWIATA. Przez 5 niedziel wielkanocnych, zaczynając 05.05.19, do 02.06.19, Wspólnoty Neokatechumenalne z naszej Parafii i z Ealing
  Abbey będą ewangelizować na Haven Green (trawnik na przeciwko stacji Ealing Broadway). Zbieramy się o 12.30 aby śpiewać. Godzinna ewangelizacje zaczynamy o 13.00. Zachęcamy aby przyjść i posłuchać i przyprowadzić innych. Akcja ma błogosławieństwo Papieża i Arcybiskupa Westminsteru.
 • Osoby chętne do pomocy w układaniu kwiatów w kościele, prosimy o zgłoszenie się w zakrystii.
 • WYKŁAD PT.,, STOSUNKI POLSKO-ŻYDOWSKIE – WCZORAJ I DZIŚ’’ – 14 czerwca br. o godz. 20.00 w sali Windsor Hall PROFESOR JAN ŻARYN, senator RP, wygłosi prelekcję. Serdecznie zapraszamy na to spotkanie.
 • Przypominamy, że PARAFIE PMK W ANGLII są parafiami personalnymi dlatego każdy Polak jeśli chce należeć do polskiej parafii w Anglii musi się do niej zapisać. Nie wchodzi się do parafii ani przez uczestnictwo w jakichkolwiek kursach ani przez przyjęcie jakiegoś sakramentu, jak np. I Komunia święta czy Bierzmowanie. Prosimy wszystkich, którzy jeszcze tego nie uczynili, aby dopełnili tej formalności.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *