Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa

oparosia1Uncategorized Leave a Comment

       23 czerwca 2019 r.

  • TACA: 16.06.2019 – £3,271; Gift Aid – £884. Bóg zapłać!
  • DZISIAJ BOŻE CIAŁO: Po Mszy św. o godzinie 14:30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja do godziny 17:00.
  • NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE: codziennie po Mszy św. wieczornej oraz w niedziele o godz. 18.30.
  • SAKRAMENT BIERZMOWANIA: Zakończyliśmy przyjmowanie kandydatów do bierzmowania. Odbędzie się ono w najbliższą niedzielę, 30 czerwca na Mszy św. o godz. 13:00. Jest dużo osób do bierzmowania, stąd prosimy, by w kościele zachować miejsce dla bierzmowanych i ich rodzin. Dla dalszej rodziny i pozostałych wiernych będzie transmisja w Windsor Hall.
  • W niedzielę 30 czerwca br. nie będzie Mszy św. o godz. 14:30!!
  • PRÓBA DO BIERZMOWANIA (obowiązkowa dla kandydatów do bierzmowania i świadków) będzie w czwartek 27 czerwca po Mszy św. o godz. 19:00. SPOWIEDŹ dla bierzmowanych: czwartek i piątek (27-28.06) od godz. 19:00 do 22:00 oraz sobota (29.06) od godz. 17:00 do 19:00. Prosimy nie odkładać spowiedzi na ostatnie dni, tylko odbyć ją wcześniej.
  • PRELEKCJA I WYSTAWA KUL: w niedzielę 23 czerwca br. po Mszy św. o godz. 11:30 ks. prof. dr hab. Antoni Dębiński, rektor KUL, wygłosi prelekcję dotycząca 100 letniej historii Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Uniwersytet jest jednym z pierwszych dzieł wolnych Polaków i bardzo mocno wpisał się w dzieje naszej Ojczyzny. Prelekcja jest związana z obecnością w naszej parafii wystawy dotyczącej Uniwersytetu. Zarówno prelekcja jak i wystawa będą miały miejsce w Windsor Hall. Wystawa będzie gościć w naszej parafii przez tydzień. Serdecznie zapraszamy!
  • KOŁO PRZYJACIÓŁ RADIA MARYJA zaprasza na Mszę św. w intencji Ojczyzny, Radia Maryja i Telewizji „Trwam” w niedzielę, 23 czerwca br. o godz. 13:00, a po Mszy św. na spotkanie w sali bł. Ks. Jerzego Popiełuszki.
  • Na wtorek 2 lipca br. zaplanowaliśmy spotkanie dla grupy lektorów w naszej parafii. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:00 w Windsor Hall. Tematem głównym spotkania będzie struktura lekcjonarza mszalnego. Poruszymy także zagadnienie modlitwy opartej na czytaniach mszalnych oraz tradycyjne metody modlitewnej lektury Pisma Świętego. Na spotkanie zapraszamy wszystkich lektorów, a także te osoby, które chciałyby dołączyć do tej grupy.
  • Koło Przyjaciół Harcerstwa zaprasza na KIERMASZ TANICH POLSKICH KSIĄŻEK w niedzielę 7 lipca br. w godz. 9:30 – 15:00 w Windsor Hall. Informacje: 0208 841 2953.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *