Objawienie Pańskie

5 STYCZNIA 2020 R.

• TACA: 29.12.2019 – £1,987; Gift Aid – £715. Bóg zapłać!
  • MODLITWA ZA RODZINY: wszystkie małżeństwa i rodziny zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu. Adoracja zacznie się po Mszy św. o godzinie 14:30. Od godziny 16:30 rozpoczniemy modlitwę w intencji małżeństw i rodzin, którą zakończymy odnowieniem przyrzeczeń małżeńskich i błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem.
  • KREDA I KADZIDŁO: Dziś po Mszach świętych ministranci z naszej parafii rozprowadzają przygotowane przez nich: kredę do oznaczenia drzwi domów i mieszkań oraz kadzidło. Zwyczajowe ofiary składane z tej okazji będą przeznaczone na fundusz ministrancki.
  • ADWENTOWE SIÓDEMKI: Wszystkich którzy weszli do modlitewnego czuwania zapraszamy na spotkanie we wtorek 7 stycznia w Windsor Hall o godzinie 20:00. W programie kawa, pączki, dzielenie się doświadczeniem adwentowego czuwania i śpiewanie kolęd.
  • SPOTKANIE EUCHARYSTYCZNEGO RUCHU MŁODYCH: w środę 8 stycznia o godzinie 18:00. Serdecznie zapraszamy wszystkie grupy.
  • SEKCJA WZAJEMNEJ POMOCY: zebranie w czwartek, 9 stycznia 2020 r., godz. 14:00 w sali bł. Jerzego Popiełuszki.
  • ZBIÓRKA MINISTRANTÓW I KANDYDATÓW: w sobotę 11 stycznia o 17:30 w Windsor Hall. Ks. Piotr zaprasza na Bożonarodzeniową niespodziankę.
  • HERBATKA I OPŁATEK DLA SENIORÓW: niedziela, 12 stycznia 2020 r. o godz. 15:00.
  • PARAFIALNY KONCERT KOLĘD I PASTORAŁEK: niedziela, 12 stycznia 2020 r. o godz. 16:00 w kościele. W programie wspólne kolędowanie oraz występ dzieci z Eucharystycznego Ruchu Młodych i chóru Schola Cantorum.
  • SAKRAMENT BIERZMOWANIA DLA DOROSŁYCH: Kurs przygotowujący rozpocznie się w czwartek, 6 lutego 2020 r. w sali na wieży o godz. 20:00. Formularz zgłoszeniowy można odebrać w zakrystii i w kancelarii parafialnej oraz pobrać go z naszej strony parafialnej: link.
  • KATECHEZY DLA NARZECZONYCH: rozpoczniemy od drugiego wtorku lutego, czyli od 11 lutego. Zgłoszenia przyjmujemy w zakrystii i kancelarii parafialnej od przyszłej niedzieli.
  • KANCELARIA PARAFIALNA: będzie nieczynna do 7 stycznia 2020 r. Dyżur księdza w kancelarii będzie w środę 8 stycznia 2020 r. w godzinach 10:30 – 12:30.
  • ZGŁOSZENIA NA KOLĘDĘ: są dostępne w zakrystii. Prosimy o informację o możliwości kolędy w godzinach przed i popołudniowych.