Niedziela Świętej Rodziny

Klaudiusz RokickiUncategorized Leave a Comment

27 GRUDNIA 2020 R.

(1) NOWY ROK BIEŻY… W przyszły piątek 1 stycznia Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi – porządek Mszy świętych jak w każdą niedzielę.

(2) JESTEŚMY W 4 STREFIE OBOSTRZEŃ. W związku z wprowadzonym w Londynie czwartym poziomem zagrożenia wirusem COVID-19 prosimy, aby osoby starsze, chore, ich opiekunowie oraz wszyscy, którzy należą do grupy ryzyka pozostali w domu i uczestniczyli w transmisji online. Pozostałych zachęcamy, aby w miarę możliwości wybierali Msze święte w tygodniu oraz popołudniowe i wieczorne Msze świąteczne, na których z reguły było mniej osób. Przypominamy, że w kościele przepisy sanitarne są nadal restrykcyjnie przestrzegane.

(3) PORZĄDEK MSZY ŚWIĘTYCH * : w niedziele i święta: 8:30, 10:00 (z transmisją online), 11:30, 13:00, 14:30, 17:15, 19:00 (z transmisją online), 20:30. Od poniedziałku do soboty: 8:00, 10:00 i 19:00 (z transmisją online)

(4) SPOWIEDŹ. Z sakramentu spowiedzi można skorzystać tygodniu od poniedziałku piątku: od 10:30 do 11:30 i od 19:30 do 20:30, w sobotę od 10:30 do 11:30 i od 16:00 do 18:00. Wtedy też kościół otwarty jest na prywatną modlitwę. Nie ma spowiedzi w niedziele i święta.

(5) KANCELARIA jest dostępna wyłącznie telefonicznie i mailowo w godzinach jej urzędowania. W dniach 31 grudnia i 1 stycznia kancelaria będzie nieczynna.

(6) KOLĘDA. Niestety nie jest możliwe przeprowadzenie w tym roku wizyty duszpasterskiej tak zwanej „Kolędy”.

(7) DZIĘKUJEMY ZA POSŁUGĘ STEWARDÓW i prosimy o zgłaszanie się chętnych do tej posługi. Lista dostępna bezpośrednio u stewardów lub na stronie internetowej. Obecnie brakuje nam bardzo wielu osób do tej posługi. Jeśli nie znajdziemy chętnych kościół nie będzie mógł być otwarty w tych godzinach.

* Zachęcamy do pobrania NIEZBĘDNIKA NA NAJBLIŻSZE DNI (w pliku PDF można znaleźć rozkład godzin w których księża spowiadają oraz kiedy kościół jest otwarty do prywatnej modlitwy a kiedy są Msze święte….)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *