Chrzest Pański

oparosia1Uncategorized Leave a Comment

12 STYCZNIA 2020 R.

 • TACA: 05.01.2020 – £2,219, 01.01.2020 – £1620; Gift Aid – £1,482.50. Bóg zapłać!
 • W naszej parafii witamy dzisiaj ks. Krzysztofa Jędrzejewskiego MIC, który rozpoczyna swoją posługę na Ealingu. Ks. Krzysztof pracował w ostatnim czasie w sanktuarium w Licheniu. Niech Bóg da mu czas dobrej i owocnej posługi w naszej parafii.
 • I KOMUNIA ŚWIĘTA: Katechezy dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I komunii świętej odbędą się od poniedziałku do czwartku o 17:30 w Windsor Hall. Obecność obowiązkowa!
 • SAKRAMENT BIERZMOWANIA DLA DOROSŁYCH: Kurs przygotowujący rozpocznie się w czwartek, 6 lutego 2020 r. w sali na wieży o godz. 20:00. Formularz zgłoszeniowy można odebrać w zakrystii i w kancelarii parafialnej oraz pobrać go z naszej strony parafialnej: link.
 • KATECHEZY DLA NARZECZONYCH rozpoczniemy od wtorku 11 lutego 2020 r. o godz. 20:00 w Windsor Hall. Zgłoszenia przyjmujemy w zakrystii i kancelarii parafialnej.
 • Zgodnie z naszym mariańskim charyzmatem zapraszamy na NIESZPORY ZA ZMARŁYCH, które będą odprawiane w naszym kościele w czwartki po Mszy św. o godzinie 19:00.
 • KARTY ZGŁOSZEŃ NA KOLĘDĘ są dostępne w zakrystii. Prosimy o informację o możliwości kolędy w godzinach przed i popołudniowych.
 • HERBATKA I OPŁATEK DLA SENIORÓW: niedziela, 12 stycznia 2020 r. o godz. 15:00.
 • PARAFIALNY KONCERT KOLĘD I PASTORAŁEK: niedziela, 12 stycznia 2020 r. o godz. 16:00 w kościele. W programie wspólne kolędowanie oraz występ dzieci z Eucharystycznego Ruchu Młodych i chóru “Schola Cantorum”.
 • KOŁO PRZYJACIÓŁ RADIA MARYJA zaprasza na Mszę św. w intencji Ojczyzny, Radia Maryja i Telewizji „Trwam” 19 stycznia 2020 r. o godz. 13:00, a po Mszy św. na uroczyste spotkanie opłatkowe w Windsor Hall, na które serdecznie zapraszamy. W celebracji uczestniczyć będzie zaproszony specjalnie Ojciec Redemptorysta Benedykt Cisoń z Torunia.
 • ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA ,,ŻYWIEC’’ serdecznie zaprasza na Koncert Kolęd i Pastorałek w kościele, 26 stycznia o godz. 15:30.  Po koncercie zapraszamy do Windsor Hall na kawę, ciastko i wspólne kolędowanie.
 • SETTLED STATUS – kolejne spotkanie, gdzie będzie można uzyskać bezpłatną pomoc w składaniu wniosków o status osoby osiedlonej odbędzie się 19 stycznia i 23 lutego 2020 r. od godz. 9:30.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *