III Niedziela Zwykła

oparosia1Uncategorized Leave a Comment

    26 STYCZNIA 2020 R.

 • TACA: 19.01.2020 – £2,466; Gift Aid – £951.50. Bóg zapłać!
 • KATECHEZY DLA NARZECZONYCH rozpoczniemy od wtorku 11 lutego 2020 r. o godz. 20:00 w Windsor Hall. Zgłoszenia przyjmujemy w zakrystii i kancelarii parafialnej.
 • Zgodnie z naszym mariańskim charyzmatem zapraszamy na NIESZPORY ZA ZMARŁYCH, które będą odprawiane w naszym kościele we czwartki po mszy św. o godz. 19:00.
 • MŁODZI KANDYDACI DO BIERZMOWANIA: Przez kolejne dwa tygodnie, czyli w dniach 27-31 stycznia oraz 3-7 lutego 2020 r., odbędą się katechezy w grupach. Dokładne informacje są umieszczone na naszej stronie parafialnej.
 • SAKRAMENT BIERZMOWANIA DLA DOROSŁYCH: kurs przygotowujący rozpocznie się w czwartek, 6 lutego 2020 r. w sali na wieży o godz. 20:00. Formularz zgłoszeniowy można odebrać w zakrystii i w kancelarii parafialnej oraz pobrać go z naszej strony parafialnej. Zgłoszenia w kancelarii parafialnej.
 • ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA ,,ŻYWIEC’’ serdecznie zaprasza na KONCERT KOLĘD I PASTORAŁEK w kościele, dzisiaj o godz. 15:30. Po koncercie zapraszamy do Windsor Hall na kawę, ciastko i wspólne kolędowanie.
 • JUBILEUSZ 350 LAT POWSTANIA ZGROMADZENIA KSIĘŻY MARIANÓW. Z tej okazji Watykańska Penitencjaria Apostolska udzieliła wszystkim wiernym poleconym opiece duszpasterskiej naszego Zgromadzenia możliwości uzyskania odpustów zupełnych. Jednym z 24 miejsc na świecie, gdzie można dostąpić tego dobrodziejstwa, jest nasz kościół  na Ealingu. Odpust można uzyskać każdego dnia począwszy od 8 grudnia 2019 r. do 8 grudnia 2023 r. Pełną informację na ten temat można znaleźć w specjalnych fiszkach wyłożonych na stoliku pod chórem. 
 • DYŻUR POLICJI – niedziela, 26 stycznia 2020 r. w godz. 14:00 – 15:00 w restauracji przy kościele.
 • SETTLED STATUS: kolejne spotkanie, gdzie będzie można uzyskać bezpłatną pomoc w składaniu wniosków o status osoby osiedlonej odbędzie się 23 lutego 2020 r. w godz. 9:30 – 15:30 w Windsor Hall.
 • MSZA ŚW. W INTENCJI WSZYSTKICH DARCZYŃCÓW i tych, którzy pomagali w zbiórce paczek świątecznych dla dzieci z ubogich i wielodzietnych rodzin oraz dla osób bezdomnych, zostanie odprawiona w poniedziałek, 27 stycznia 2020 r. o godz. 18:00 w kościele OO. Franciszkanów we Wrocławiu. W parafii Ealing zebrano 193 paczki, które zostały przekazane potrzebującym podczas Wigilii, zorganizowanej przez franciszkańską kuchnię charytatywną przy parafii św. Antoniego na Karłowicach we Wrocławiu. Serdecznie dziękujemy wszystkim ofiarodawcom!
 • W miniony piątek o godzinie 20:18 mężczyzna, którego tożsamość znamy, wychodząc z adoracji Najświętszego Sakramentu ukradł z tablicy w przedsionku kościoła ogłoszenie ostrzegające przed „grupą Pani Beaty”. Czyn nie wymaga komentarza. Przypominamy, że jest to NIEBEZPIECZNA GRUPA, która nie jest rozpoznana i uznana przez Kościół. Grupa skrzywdziła wiele osób i prosimy aby nie dawać się wciągać do grupy ludziom, którzy często w miejscach publicznych proponują wspólną modlitwę lub posługę uzdrawiania. To co na początku wydaje się cudowne i pobożne, w tym wypadku często kończy się głębokim ubezwłasnowolnieniem i wymaga poważnej pomocy psychologicznej i duchowej. Wszystkich, którzy chcą opuścić grupę, ale nie czynią tego z powodu lęku przed utratą obiecywanych łask lub groźbą nieszczęścia bądź choroby zachęcamy do odwagi i obiecujemy pomoc.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *