III Niedziela Wielkiego Postu

oparosia1Uncategorized Leave a Comment

15 MARCA 2020 R.

  • TACA: 08.03.2020 – £2,408, Gift Aid – £1,000. Bóg zapłać!
  • W Wielkim Poście zachęcamy do udziału w DRODZE KRZYŻOWEJ: piątek – dla dzieci o godz. 17:30; dla dorosłych po mszy o godz. 19:00, w GORZKICH ŻALACH: niedziela, godz. 18:30 i GODZINKACH O MĘCE PAŃSKIEJ: sobota, godz. 9:30.
  • BIERZMOWANIE DLA MŁODZIEŻY: katechezy planowane na 16-20 marca 2020 r. zostały ODWOŁANE. Więcej informacji na naszej stronie – link.
  • ZBIÓRKA NA “AID TO THE CHURCH IN NEED”: dzisiaj będzie przeprowadzona zbiórka na rzecz prześladowanych chrześcijan w wielu krajach na całym świecie. Pomoc Kościołowi w Potrzebie to papieska organizacja charytatywna, która pracuje w 145 krajach, pomagając prześladowanym i uciskanym chrześcijanom na całym świecie.
  • Koło Przyjaciół Harcerstwa zaprasza na KIERMASZ TANICH POLSKICH KSIĄŻEK w niedzielę 22 marca 2020 r. w godz. 9:30 – 16:00 w Windsor Hall. Info: 0208 841 2953.
  • UWAGA!!! KONCERT ,,MARYJA MATKA’’ ODWOŁANY: Od organizatorów koncertu otrzymaliśmy następującą informację: “Z wielkim smutkiem informuję, że podjąłem decyzję by odwołać koncert Maryja Matka. Epidemia Coronovirus COVID 19 rozszerza się coraz szybciej i szczyt obecnie jest przewidziany na maj/czerwiec. Niebezpieczeństwo dla zdrowia wzrasta codziennie a więc odwołanie koncertu jest jedyną odpowiedzią. Wobec tego proszę wstrzymać sprzedaż biletów i zwrócić pieniądze ludziom którzy bilety już zakupili. Proszę także poinformować parafian, że wszystkie bilety kupione przez website eventbrite lub bezpośrednio u mnie będą zrefundowane. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim Księżom którzy wzięli bilety na sprzedaż i propagowali koncert wśród parafian. W miłości Jezusa Janusz Sikora – Sikorski, Prezes Towarzystwa Pomocy Polakom”
  • ODWOŁANE!!! Nasz parafialny chór Schola Cantorum odwołał próby, które miały się odbywać w poniedziałek o godz. 20:30 w restauracji.

KORONAWIRUS*

W związku z drugim etapem zapobiegania epidemii obowiązują w kościele następujące zasady:

(1) – znak pokoju przekazujemy przez skinienie głowy;

(2) – Komunii Świętej udzielamy wyłącznie na rękę w postawie stojącej (poniżej krótka instrukcja);

(3) – nie korzystamy z wody święconej przy drzwiach kościoła, nie całujemy krzyża, relikwii, wizerunków świętych;

(4) – osoby starsze, osłabione, chore, odczuwające jakiekolwiek dolegliwości typu kaszel, temperatura itp. proszone są o pozostanie w domach i zastąpienie bezpośredniego uczestnictwa we mszy św. śledzeniem transmisji w mediach i osobistą modlitwą.

* DO ZAPOZNANIA: Na stoliku pod chórem dostępny jest specjalny biuletyn dotyczący profilaktyki wobec zagrożenia zarażenia się KORONAWIRUSEM, czyli wytyczne naszej diecezji Westminster. Obecnie (14.03.2020) mamy drugą fazę!!! Zamieszczamy tłumaczenie tekstu – link. Oryginalna wersja angielska: link.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *