III Niedziela Wielkanocna

Klaudiusz RokickiUncategorized Leave a Comment

5 Maja 2019 r.

 • TACA: 28.04.2019 – £2764, Gift Aid – £981. Bóg zapłać!
 • NABOŻEŃSTWO MAJOWE: codziennie po Mszy świętej wieczornej, w niedzielę o godz. 18.30.
 • Msza św. pogrzebowa: +Tadeusz Jerzy Klepacz, 09.05.2019 (czwartek) o godz. 13:00.
 • I KOMUNIA ŚWIĘTA odbędzie się w dwie pierwsze soboty i niedziele maja na mszach św. o godz. 13:00. Stąd dzisiaj i 12 maja nie będzie mszy św. o godz. 14:30.
 • ROCZNICA PIERWSZEJ KOMUNII ŚWIĘTEJ – niedziela, 9 czerwca br., godz. 14.30.
 • Jutro w bank holiday, kancelaria parafialna jest zamknięta.
 • KATECHEZY DLA NARZECZONYCH rozpoczniemy we wtorek 14 maja o godzinie 20.00 w sali Windsor Hall. Cykl obejmuje 7 katechez obecność na wszystkich jest obowiązkowa. Zapisywać można się w zakrystii oraz w kancelarii parafialnej.
 • Osoby dorosłe z naszej parafii, które są przygotowane do przyjęcia sakramentu bierzmowania i chcą ten sakrament przyjąć mogą zgłosić się do kancelarii lub zakrystii z certyfikatem chrztu i świadectwem ukończenia katechez. BIERZMOWANIE ODBĘDZIE SIĘ 30 CZERWCA O GODZINIE 13.00.
 • Zapraszamy wszystkich, którzy pełnili posługę LEKTORÓW wcześniej oraz w czasie Świąt, a także tych, którzy zgłosili swoją chęć do czytania na Mszach świętych na spotkanie we wtorek 07.05 o godzinie 20.00 w Sali Windsor Hall. Będzie to nasze wielkanocne świętowanie. Na spotkaniu spróbujemy zaprezentować na bazie paschalnego posiłku żydowskiego, przebieg ostatniej wieczerzy. Spotkanie będzie miało formę takiego posiłku z uwzględnieniem tradycyjnych potraw.
 • OSOBY CHĘTNE DO POMOCY w układaniu kwiatów w kościele, prosimy o zgłoszenie się w zakrystii.
 • Przypominamy, że parafie PMK w Anglii są parafiami personalnymi dlatego każdy Polak jeśli chce należeć do polskiej parafii w Anglii MUSI SIĘ DO NIEJ ZAPISAĆ. Nie wchodzi się do parafii ani przez uczestnictwo w jakichkolwiek kursach ani przez przyjęcie jakiegoś sakramentu, jak np. I Komunia święta czy Bierzmowanie. Prosimy wszystkich, którzy jeszcze tego nie uczynili, aby dopełnili tej formalności.
 • EWANGELIZACJA NA PLACACH CAŁEGO ŚWIATA. Przez 5 niedziel wielkanocnych, zaczynając 05.05.19, do 02.06.19, Wspólnoty Neokatechumenalne z naszej Parafii i z Ealing Abbey będą ewangelizować na Haven Green (trawnik na przeciwko stacji Ealing Broadway). Zbieramy się o 12.30 aby śpiewać. Godzinna ewangelizacje zaczynamy o 13.00. Zachęcamy aby przyjść i posłuchać i przyprowadzić innych. Akcja ma błogosławieństwo Papieża i Arcybiskupa Westminsteru.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *