III NIEDZIELA ADWENTU

oparosia1Uncategorized Leave a Comment

16 grudnia 2018r.

 • TACA: 09.12.2018 – £3201, Gift Aid – £1082.35, “Kościół na Wschodzie” – £1135. Bóg zapłać!
 • RORATY – Zapraszamy na msze św. ku czci Matki Bożej odprawiane w Adwencie:
  poniedziałki, środy i piątki o godz. 6:30 (dla dzieci) oraz wtorki i czwartki o godz. 19:00.
 • REKOLEKCJE ADWENTOWE prowadzi ks. Tomasz Sekulski MIC. NAUKI REKOLEKCYJNE: na wszystkich Mszach niedzielnych; w tygodniu: od poniedziałku do czwartku na Mszach o godzinie 10.00 i 19.00 oraz dodatkowa konferencja po Mszy świętej o godzinie 19.00. SPOWIEDŹ w czasie wszystkich Mszy i nauk rekolekcyjnych.
 • SPOWIEDŹ w okresie Adwentu staramy się rozpoczynać pół godziny przed Mszą świętą. W tym tygodniu spowiadamy także w czasie Mszy o godzinie 10.00 i w trakcie adoracji w piątek po Mszy świętej wieczornej. Również w sobotę po Mszy świętej będzie adoracja do godziny 22.00 z możliwością spowiedzi.
 • Dzisiaj w kancelarii parafialnej, a także przed kościołem można odbierać KOPERTKI GIFT AID NA NOWY ROK PODATKOWY. Jedyną formalnością, którą trzeba dopełnić, jest podpisanie deklaracji, że płacimy podatki i wyrażamy zgodę na to, aby parafia część z tego podatku otrzymała. Osoby, które już taką deklarację podpisały mogą także dzisiaj odebrać koperki na nowy rok. Wpłat można również dokonywać na konto: PCM Ealing / Loyds Bank / Account No: 00618418 / Sort Code: 30-94-57 / Charity reg. No: 1119423.
 • Kancelaria parafialna będzie czynna do środy, a od czwartku 21 grudnia do piątku 5 stycznia będzie zamknięta. Przypominamy, że parafie PMK w Anglii są parafiami personalnymi, a nie terytorialnymi, jak większość parafii w Polsce. Dlatego każdy Polak jeśli chce należeć do polskiej parafii w Anglii musi się do niej zapisać wypełniając stosowny formularz w kancelarii. Formularz można pobrać również na stronie parafialnej w zakładce “kancelaria”.
 • Dzisiaj zbieramy drugą tacę (kwartalną) na Polską Misję Katolicką.
 • Dzisiaj przed kościołem, harcerze rozprowadzają sianko na świąteczny stół.
 • Świece Caritas, kartki świąteczne oraz poświęcony już opłatek na stół wigilijny można nabyć w zakrystii parafialnej.
 • ZGŁOSZENIA NA KOLĘDĘ są dostępne w zakrystii. Wizyta duszpasterska rozpocznie się po Świętach Bożego Narodzenia.
 • WIGILIA W RESTAURACJI GRYF (przy kościele): poniedziałek, 24 grudnia 2018r., godz. 17:00. Cena £47 od osoby. Zgłoszenia w restauracji lub pod nr tel.: 07931713066.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *