III Niedziela Adwentu

oparosia1Uncategorized Leave a Comment

     15 GRUDNIA 2019 R.
 • TACA: 08.12.2019 – £2,667; Gift Aid – £1274. Zbiórka na Kościół na Wschodzie: £645. Bóg zapłać!
 • ODESZLI DO WIECZNOŚCI: +Marian Piwoński, Msza pogrzebowa: poniedziałek, 16.12.2019 r. godz. 12:00.
 • KANCELARIA PARAFIALNA BĘDZIE NIECZYNNA OD 19 GRUDNIA 2019 R. DO 7 STYCZNIA 2020 R. Dyżur księdza w kancelarii będzie w środę 8 stycznia 2020 r. w godzinach 10:30 – 12:30.
 • REKOLEKCJE ADWENTOWE w tym roku otworzy Liturgia Słowa w sobotę 14 grudnia br. o godzinie 17:00 w kościele. Zapraszamy na nią MŁODZIEŻ z naszej parafii. Rekolekcje poprowadzi Ks. Sławomir Homoncik, MIC. Nauki rekolekcyjne będą głoszone na Mszy św. wieczornej w sobotę oraz na wszystkich Mszach niedzielnych.
  W tygodniu, od poniedziałku do środy nauka rekolekcyjna będzie na Mszach o godz. 10:00 i 19:00; dodatkowa konferencja po Mszy św. o godz. 19:00. Serdecznie zapraszamy!
 • RORATY: Zapraszamy na Msze św. ku czci Matki Bożej w poniedziałki, środy i piątki o godz. 6:30 (dla dzieci) oraz wtorki i czwartki o godz. 19:00. Prosimy o przyniesienie lampionów. Po Mszach porannych zapraszamy na mały poczęstunek do Windsor Hall.
 • MSZA ZA ZMARŁYCH – w czwartek 19 grudnia 2019 r. o godz. 19:00 zapraszamy na specjalną Mszę św. za zmarłych, którzy odeszli w minionym roku i za wszystkich, których groby zwykliśmy odwiedzać w święta, a nie możemy tego uczynić.
 • SPOWIEDŹ PODCZAS REKOLEKCJI – w czasie każdej Mszy św. i nauki rekolekcyjnej. Dodatkowo w ostatnie dni najbliższego tygodnia tj. w czwartek, piątek i sobotę po Mszy św. wieczornej będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do godz. 22:00. W czasie adoracji będzie możliwość skorzystania z sakramentu spowiedzi. Prosimy nie odkładać spowiedzi na ostatni dzień przed Wigilią.
 • KARTY ZGŁOSZEŃ NA KOLĘDĘ są dostępne w zakrystii i kancelarii parafialnej. Wizytę duszpasterską rozpoczynamy już w Adwencie. Prosimy o informację o możliwości kolędy w godzinach przed i popołudniowych.
 • KOPERTKI GIFT AID NA NOWY ROK PODATKOWY: Bardzo gorąco zachęcamy wszystkich, którzy pracują i płacą podatki o włączenie się w tę akcję. Dostając ofiarę w kopertce GIFT AID, jako parafia, możemy otrzymać ekstra 25% od każdego ofiarowanego na tacę funta. Wpłat można również dokonywać na konto: PCM Ealing / Loyds Bank /
  Account No: 00618418 / Sort Code: 30-94-57.
 • OPŁATEK NA WIGILIJNY STÓŁ: W zakrystii w kościele można zaopatrzyć się w opłatek  na stół wigilijny i w kartki świąteczne.
 • SEKCJA WZAJEMNEJ POMOCY: Zebranie w czwartek, 9 stycznia 2020 r., godz. 14:00 w sali bł. Jerzego Popiełuszki.
 • HERBATKA I OPŁATEK DLA SENIORÓW: Niedziela, 12 stycznia 2020 r. o godz. 15:00.
 • SETTLED STATUS: East European Resource Centre zaprasza na kolejne spotkanie, które odbędzie się dzisiaj oraz 19 stycznia 2020 r. w godz. 9:30 – 15:30 w Windsor Hall, gdzie będzie można uzyskać bezpłatną pomoc w składaniu wniosków o status osoby osiedlonej.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *