XXX Niedziela Zwykła

Klaudiusz RokickiUncategorized

29 PAŹDZIERNIKA 2023 R.

(1) W tym tygodniu będziemy obchodzić Uroczystość Wszystkich Świętych oraz Dzień Zaduszny – czas intensywniejszej modlitwy w intencji naszych zmarłych. Msze święte 1 listopada o godz. 8:00, 10:00, 12:00, 17:30 i 19:00, zaś 2 listopada o 8:00, 10:00, 17:30 i 19:00. Spowiedź w tych dniach pół godziny przed i pół godziny po mszach świętych (z wyjątkiem mszy o godzinie 8:00).

(2) W środę 1 listopada kancelaria parafialna będzie zamknięta a w czwartek nie będzie dyżuru księdza.

(3) Od 2 do 9 listopada msze święte w intencji zmarłych polecanych nam w wypominkach o godzinie 19:00. Ich imiona wyczytujemy w czasie mszy świętych o godzinie 10:00 oraz w nieszporach za zmarłych o 19:30. W niedzielę 5 listopada nieszpory będą połączone z mszą świętą o 19:00.

(4) Kolumbarium naszego kościoła jest dostępne w czasie trwania nabożeństw (pół godziny przed mszą świętą aż do zakończenia nabożeństwa). Do niedzieli 5 listopada kolumbarium będzie dostępne przez cały dzień w czasie otwarcia kościoła. W intencji osób, których prochy spoczywają w parafialnym kolumbarium będziemy modlić się w sobotę 4 listopada na mszy świętej o godzinie 19:00. Ich imiona będziemy odczytywać na mszy o godzinie 10:00 i w czasie nieszporów po mszy wieczornej.

(5) Procesje żałobne na cmentarzach w oktawie Uroczystości Wszystkich Świętych odbędą się: 4 listopada (sobota) na South Ealing i Greenford Park oraz 5 listopada (niedziela) na Gunnersbury. Procesje rozpoczną się o godz. 15:00. W czasie procesji na cmentarzach nie odczytujemy wypominków. Uwaga! Cmentarze są zamykane o godz. 17:00.

(6) 31 października o 18:30 odbędzie się kolejne spotkanie Oazy młodzieżowej. Serdecznie zapraszamy.

(7) W tym tygodniu przypadają pierwsze dni miesiąca:

  • I czwartek – o 17:30 msza św. dla dzieci pierwszokomunijnych; o 18:30 adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji kapłanów i powołań
  • I piątek – o 14:00 msza święta i Godzina Miłosierdzia w języku angielskim prowadzona przez Apostolat Bożego Miłosierdzia, od 16:45 spowiedź dla dzieci, o 17:30 msza święta dla dzieci
  • I sobota – o 9:00 nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi
  • I niedziela – o 15:30 godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi

(8) W sobotę 4 listopada na godzinę 17:00 zapraszamy kandydatów na ministrantów na zbiórkę do kościoła.

(9) Od dłuższego czasu zbieramy fundusze na wymianę pieca grzewczego w kościele. Stary jest mało wydajny i często się psuje. Chcemy przyspieszyć zdobywanie środków na ten cel, dlatego w przyszłą niedzielę taca w całości będzie przeznaczona na tę inwestycję. Zachęcamy do ofiarności.

(10) W zakrystii można zaopatrzyć się w „Oremus” oraz czasopismo dla dzieci „Staś” na listopad a także w wiele pozycji książkowych dla mężczyzn o tematyce ojcostwa.