XXVI Niedziela Zwykła

Klaudiusz RokickiUncategorized

1 PAŹDZIERNIKA 2023 R.

(1) W październiku zapraszamy na nabożeństwa różańcowe. Różaniec dla dzieci w poniedziałki, środy i piątki o 17:30, różaniec dla dorosłych od poniedziałku do soboty po mszy świętej wieczornej, zaś w czwartki i niedziele o 18:30. W najbliższą niedzielę 8 października po mszy świętej o godz. 13:00 zapraszamy do Sali Windsor na spotkanie członków Kół Żywego Różańca.

(2) We wtorek 3 października 2023 r. rozpoczniemy katechezy dla narzeczonych. Spotkania w każdy kolejny wtorek o 20:00 w Sali Windsor. Zakończenie katechez 7 listopada. Koszt kursu wynosi 60 funtów od pary. Bezwzględnie wymagana jest obecność na wszystkich spotkaniach. Zgłoszenia przyjmujemy w zakrystii i kancelarii parafialnej. Więcej informacji na naszej stronie.

(3) W tym tygodniu przypadają pierwsze dni miesiąca:

  • I środa – o 19:00 msza w intencji dzieci i młodzieży z naszej parafii
  • I czwartek – o 17:30 msza święta dla dzieci pierwszokomunijnych i ich rodzin, 18:30 Adoracja Najświętszego Sakramentu i różaniec, po mszy świętej – nieszpory za zmarłych
  • I piątek – o 14:00 msza święta i Godzina Miłosierdzia w języku angielskim prowadzona przez Apostolat Bożego Miłosierdzia, od 16:45; spowiedź dla dzieci, o 17:30 msza święta dla dzieci, po niej różaniec; po mszy świętej o godz. 19:00 różaniec, adoracja i spowiedź do 21:00
  • I sobota – o 9:00 nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi

(4) W sobotę o godzinie 17:00 w kościele kolejna zbiórka kandydatów do służby liturgicznej.

(5) Rozpoczynamy kurs przygotowujący do sakramentu bierzmowania dla dorosłych. Pierwsze spotkanie odbędzie się w czwartek, 19 października w sali na wieży o godz. 20:00. Kurs potrwa do 7 grudnia. Formularz zgłoszeniowy można odebrać w zakrystii i w kancelarii parafialnej oraz pobrać go z naszej strony parafialnej. Zgłoszenia przyjmujemy w kancelarii parafialnej oraz na pierwszym spotkaniu.

(6) Przypominamy, że aby należeć do naszej Parafii trzeba się do niej zapisać. Prosimy pamiętać, że po upływie trzech miesięcy od złożenia deklaracji zapisowej parafia zyskuje prawo do wydawania dokumentów kościelnych. Jeśli ktoś nie jest pewny, czy złożył deklarację lub jego dane mogą być nieaktualne prosimy o kontakt z Parafią.

(7) Zbliża się listopad – miesiąc modlitw za zmarłych. Pod amboną wyłożone są kartki na wypominki.

(8) W zakrystii można zaopatrzyć się w wiele pozycji książkowych dla mężczyzn o tematyce ojcostwa.