XXIV Niedziela Zwykła

Klaudiusz RokickiUncategorized

17 WRZEŚNIA 2023 R.

(1) W najbliższym tygodniu kancelaria parafialna będzie otwarta tylko w godzinach dyżuru księdza.

(2) Dzisiaj w Sali Windsor po mszy świętej o godzinie 17:15 odbędzie się pierwsze spotkanie dla kandydatów i ich rodziców. Obecność obowiązkowa! Więcej szczegółów na naszej stronie parafialnej w zakładce Sakramenty/Bierzmowanie.

(3) Rodziny dzieci pierwszokomunijnych zapraszamy na katechezy od wtorku do czwartku o godzinie 17:30 do Sali Windsor (każdy według wyznaczonego dnia tygodnia).

(4) W sobotę na godzinę 17:00 zapraszamy do kościoła na kolejną zbiórkę KANDYDATÓW do służenia przy ołtarzu.

(5) W poniedziałek 25 września o godzinie 18:30 planujemy pierwsze po wakacjach spotkanie dla młodzieży prowadzone przez Oazę. W najbliższą niedzielę, podczas mszy o 10:00 i 14:30 młodzież z Parafii Northolt będzie dawała swoje świadectwa i zachęcała do udziału w oazowych spotkaniach.

(6) We wtorek 3 października 2023 r. rozpoczniemy katechezy dla narzeczonych. Spotkania w każdy kolejny wtorek o 20:00 w Sali Windsor. Zakończenie katechez 7 listopada. Koszt kursu wynosi 60 funtów od pary. Bezwzględnie wymagana jest obecność na wszystkich spotkaniach. Zgłoszenia przyjmujemy w zakrystii i kancelarii parafialnej. Więcej informacji na naszej stronie w zakładce Sakramenty/Małżeństwo.

(7) Przypominamy, że aby należeć do naszej Parafii trzeba się do niej zapisać. Prosimy pamiętać, że po upływie trzech miesięcy od złożenia deklaracji zapisowej parafia zyskuje prawo do wydawania dokumentów kościelnych. Jeśli ktoś nie jest pewny, czy złożył deklarację lub jego dane mogą być nieaktualne prosimy o kontakt z Parafią.

(8) W dniu 8 września 2023 roku zmarł śp. Prałat Tadeusz Kukla – Rektor PMK w Anglii i Walii w latach 2002-2010. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie…. Więcej informacji można znaleźć pod tym linkiem (PDF).

(9) W zakrystii można zaopatrzyć się w „Oremus” i czasopismo dla dzieci „Staś” na miesiąc wrzesień. Ponadto w zakrystii można zaopatrzyć się w wiele pozycji książkowych dla mężczyzn o tematyce ojcostwa.