Zmartwychwstanie

4 KWIETNIA 2021 R.

(1) WIELKANOC. W Niedzielę Zmartwychwstania, porządek Mszy świętych będzie zwyczajny, z dodatkową Mszą świętą o charakterze „rezurekcji” o godz. 7:00 rano. W Poniedziałek Wielkanocny porządek Mszy świętych będzie taki jak w niedzielę, oprócz Mszy o 14:30 i 20:30, których nie będzie. UWAGA! Wszystkie Msze w Niedzielę Zmartwychwstania i w Poniedziałek Wielkanocny będą transmitowane online. Cały czas obowiązują nas zasady lockdownu. Wciąż obowiązuje nakaz zachowania dystansu społecznego oraz zasłaniania ust i nosa odpowiednią maseczką. Nie wolno gromadzić się przed kościołem. W kościele jest wyłącznie 87 miejsc, na chórze 24 i w Windsor Hall 55. Niestety po zajęciu wszystkich miejsc musimy zamknąć drzwi i jest bardzo prawdopodobne, że ktoś nie będzie mógł wejść do środka i uczestniczyć w nabożeństwie. Osobom starszym, znajdującym się w grupach szczególnego ryzyka, mającym zdrowotne trudności z noszeniem maseczki oraz rodzinom z malutkimi dziećmi sugerujemy pozostanie w domu i uczestnictwo w liturgii za pośrednictwem Internetu.

(2) KANCELARIA PARAFIALNA jest nieczynna do Niedzieli Miłosierdzia Bożego (11.04.2021).

(3) KURS DLA NARZECZONYCH. We wtorek 13 kwietnia rozpoczniemy katechezy dla narzeczonych. Zgłoszenia przyjmujemy na adres e-mailowy parafii. W zgłoszeniu należy podać imiona i nazwiska, adres e-mailowy oraz telefon. Więcej informacji na stronie parafii w zakładce: małżeństwo.

(4) KATECHEZY DLA DOROSŁYCH KANDYDATÓW DO BIERZMOWANIA. W czwartek 15 kwietnia rozpocznie się kurs przygotowujący do sakramentu bierzmowania dla dorosłych. Zajęcia w sali na wieży o godzinie 20:00. Formularz zgłoszeniowy można odebrać u stewardów w kościele lub pobrać ze strony parafialnej w zakładce: bierzmowanie.

(5) PEREGRYNACJA OBRAZU MB CZĘSTOCHOWSKIEJ. Trwa nawiedzenie domów parafian przez wizerunek Matki Boskiej Częstochowskiej. Na czas Triduum nie ma PEREGRYNACJI. Szczegóły i zasady peregrynacji są opublikowane na stronie internetowejZgłoszenia rodzin przyjmujemy w kancelarii parafialnej.

(6) SZCZEPIONKI. Zachęcamy do wejścia na stronę naszej parafii, gdzie w sekcji poświęconej ostatnim wypowiedziom Kościoła na temat SZCZEPIONEK, oprócz oficjalnych dokumentów dotyczących tego zagadnienia zamieszczony jest tekst listu Ks. Biskupa Wiesława Lechowicza, Delegata KEP ds. Duszpasterstwa Emigracji Polskiej.

(7) MINISTRANCI, którzy chcieliby podjąć posługę na niedzielnych mszach świętych proszeni są o zgłaszanie się mailowo do kancelarii parafialnej lub bezpośrednio do księdza Piotra.

(8) DZIĘKUJEMY ZA POSŁUGĘ STEWARDÓW i prosimy o zgłaszanie się chętnych do tej posługi. Lista dostępna bezpośrednio u stewardów lub na stronie internetowej.

(9) DZIĘKUJEMY ZA WSZYSTKIE OFIARY składane na kościół. Ofiary na tacę można składać do koszyków przy wyjściu z kościoła lub przez przelew na konto parafii.