XXV Niedziela Zwykła

oparosia1Uncategorized Leave a Comment

22 WRZEŚNIA 2019 R.

  • TACA: 15.09.2019 – £2,620; Gift Aid – £887.50. Bóg zapłać!
  • Zgodnie z naszym mariańskim charyzmatem zapraszamy na NIESZPORY ZA ZMARŁYCH, które będą odprawiane w naszym kościele w poniedziałki po Mszy świętej o godzinie 19:00.
  • MINISTRANCI – W przyszłą niedzielę 29 września 2019 r. podczas Mszy św. o godzinie 10:00 będzie miało miejsce uroczyste przyjęcie kandydatów do grona ministrantów naszej parafii. Zapraszamy wszystkich kandydatów i ministrantów na zbiórkę w sobotę 28 września 2019 r. o godzinie 17:30 do kościoła.
  • KATECHEZY DLA NARZECZONYCH rozpoczniemy od pierwszego października. Spotkania w każdy wtorek od 1 października do 12 listopada br. w Windsor Hall w godz.  20:00–22:00. Obecność na wszystkich spotkaniach jest obowiązkowa! Zgłoszenia przyjmujemy w zakrystii i kancelarii parafialnej.
  • PRZYGOTOWANIE DO BIERZMOWANIA DLA MŁODZIEŻY (rocznik 2006 i starsze): Pierwsze spotkanie dla kandydatów i rodziców odbędzie się w niedzielę 6 października po Mszy św. o godz. 17:15. W zakrystii i kancelarii można otrzymać formę zapisową na przygotowanie do sakramentu bierzmowania. Druk ten można również pobrać z naszej strony parafialnej. Zgłoszenia przyjmujemy do 6 października br.
  • CZUWANIE W DUCHU TAIZE – W piątek, 4 października 2019 r., w liturgiczne wspomnienie św. Franciszka z Asyżu, zapraszamy na Mszę św. o godz. 19:00 oraz na czuwanie, podczas których, wraz z naszym chórem “Schola Cantorum”, będziemy modlić się w intencji pokoju na świecie.
  • Wspólnota Odnowy w Duchu Św. „Różdżka z pnia Jessego” zaprasza na 10-TYGODNIOWE REKOLEKCJE W CODZIENNOŚCI od 8 października br. Szczegóły na plakatach przy kościele.
  • Koło Przyjaciół Harcerstwa zaprasza na KIERMASZ TANICH POLSKICH KSIĄŻEK dzisiaj tj. 22 września, w godz. 9:30-16:00 w Windsor Hall. Informacje: 0208 841 2953.
  • KOŁO PRZYJACIÓŁ RADIA MARYJA zaprasza na Mszę św. w intencji Ojczyzny, Radia Maryja i Telewizji „Trwam” za tydzień w niedzielę, 29 września o godz. 13:00, a po Mszy św. na spotkanie w sali bł. Ks. Jerzego Popiełuszki.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *