XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

oparosia1Uncategorized Leave a Comment

16 września 2018

• TACA: 09.09.2018 – £2972, Gift Aid £967.50. Bóg zapłać!
  • NIEDZIELA MISYJNA – w niedzielę, 23 września kazania wygłosi ks. Ryszard Górowski MIC, promotor misji mariańskich i misjonarz z Kamerunu. Po mszach ks. Ryszard będzie zbierał ofiary przeznaczone na misje w Rwandzie.
  • ZBIÓRKA MINISTRANTÓW – wszystkich ministrantów i chętnych do rozpoczęcia ministrantury zapraszamy wraz z rodzicami na spotkanie w sobotę, 22 września o godz. 18:00 w sali na wieży.
  • Informujemy, że w zakrystii i kancelarii są do odebrania formularze zgłoszeniowe do SAKRAMENTU BIERZMOWANIA dla młodzieży z rocznika 2005.
  • Przygotowanie DOROSŁYCH do przyjęcia sakramentu BIERZMOWANIA rozpocznie się we czwartek 4 października o godz. 20.00 w sali na wieży. Zapisy w kancelarii parafialnej.
  • KURS PRZEDMAŁŻEŃSKI w naszej parafii rozpocznie się we wtorek 2 października 2018r. o godz. 20.00 w sali Windsor Hall. Zapisy przyjmujemy w zakrystii i kancelarii parafialnej.
  • HERBATKA DLA SENIORÓW (Z LOTERIĄ) : niedziela, 16 września, godz. 15.00.
  • KOŁO PRZYJACIÓŁ RADIA MARYJA zaprasza na mszę św. w intencji Ojczyzny, Radia Maryja i Telewizji „Trwam” w niedzielę, 23 września o godz. 13.00, a po mszy św. na spotkanie w sali bł. Ks. Jerzego Popiełuszki.
  • Koło Przyjaciół Harcerstwa zaprasza na KIERMASZ TANICH POLSKICH KSIĄŻEK w niedzielę 23 września w godz. 9.30 – 16.00 w Windsor Hall. Informacje: 0208 841 2953.
  • CHÓR PARAFIALNY “Schola Cantorum” rozpoczął pracę po wakacyjnej przerwie. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na próby w poniedziałki o godz. 20.15 w kawiarni. Szczegółowe informacje u pani organistki. Potrzebujemy nowych głosów!
  • DNI OTWARTE W GUNNERSBURY CATHOLIC SCHOOL (dla chłopców) odbędą się
    26 września oraz 3 października. Więcej informacji: Mrs Kerans 0208 568 7281 lub na stronie szkoły.
  • DNI OTWARTE W GUMLEY HOUSE CONVENT SCHOOL, ISLEWORTH (dla dziewcząt) odbędą się 25 września oraz 11 października. Więcej informacji na stronie szkoły: www.gumley.hounslow.sch.uk.
  • DNI OTWARTE W ST. MARK’S CATHOLIC SCHOOL odbędą się 26 września oraz 4 października. Więcej informacji na stonie: www.st-marks.hounslow.sch.uk lub pod numerem tel.: 020 8577 3600 .