XXIII Niedziela Zwykła

Klaudiusz RokickiUncategorized Leave a Comment

8 WRZEŚNIA 2019

  • TACA: 01.09.2019 – £2,557; Gift Aid – £1,208.64. Bóg zapłać!
  • W dzisiejszą niedzielę dwaj mariańscy nowicjusze – Jakub (pochodzący z naszej parafii) i Janusz złożą w Polsce w klasztorze w Skórcu swoje PIERWSZE ZAKONNE ŚLUBY w Zgromadzeniu Księży Marianów. Módlmy się za nowych mariańskich kleryków oraz w intencji powołań.
  • SETTLED STATUS – Wszyscy obywatele Unii Europejskiej, którzy chcą mieszkać w Wielkiej Brytanii po brexicie powinni zaaplikować o status osoby osiedlonej (settled status).  Zapraszamy dzisiaj na spotkanie w godz. 9:30 – 16:30 do Windsor Hall, gdzie można uzyskać bezpłatną pomoc w składaniu wniosków o status osoby osiedlonej. 
  • W zakrystii można odebrać dziś ZDJĘCIA z uroczystości Pierwszej Komunii Świętej. W tygodniu zdjęcia do odebrania jedynie w kancelarii parafialnej.
  • Zgodnie z naszym mariańskim charyzmatem zapraszamy na NIESZPORY ZA ZMARŁYCH, które będą odprawiane w naszym kościele w poniedziałki po Mszy Świętej o godzinie 19:00.
  • GIMNASTYKA DLA SENIORÓW rozpocznie się po przerwie wakacyjnej w poniedziałek, 9 września o godz. 11:00 i w piątek 13 września o godz. 11:00. Zapraszamy!
  • Sekcja wzajemnej pomocy zaprasza na HERBATKĘ SENIORÓW – 15 września, o godz. 15:00.
  • Wszystkich chętnych zapraszamy na pierwszą po wakacjach PRÓBĘ PARAFIALNEGO CHÓRU Schola Cantorum w poniedziałek 16 września o godzinie 20:15 w sali restauracji. 
  • KATECHEZY DLA NARZECZONYCH rozpoczniemy od pierwszego października. Spotkania w każdy wtorek od 1 października do 12 listopada br. w Windsor Hall w godz.  20:00 – 22:00. Obecność na wszystkich spotkaniach jest obowiązkowa. Zgłoszenia przyjmujemy w zakrystii i kancelarii parafialnej.  
  • WYBORY – Wszyscy chętni, którzy chcieliby wejść w składy komisji w czasie październikowych wyborów proszeni są o kontakt z ks. Proboszczem.

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *