XX NIEDZIELA ZWYKŁA

oparosia1Uncategorized Leave a Comment

     18 sierpnia 2019r.

  • TACA: 11.08.2019 – £2,250; Gift Aid – £773.50. Bóg zapłać!
  • ODESZLI DO WIECZNOŚCI: +Andrzej Sagajłło, Msza pogrzebowa: poniedziałek, 19.08.2019 r. godz. 14:30, +Zygmunt Chodzko-Zajko, Msza pogrzebowa: poniedziałek, 19.08.2019 r. godz. 12:00 w kościele pw. NMP w Górze Kalwarii.
  • KANCELARIA PARAFIALNA: w dniach 21 sierpnia – 5 września kancelaria będzie czynna tylko w godzinach dyżuru księdza (poniedziałki 10:30 – 12:30 i czwartki 16:00 – 18:00).
  • Uprzejmie informujemy, że w okresie wakacyjnym (lipiec, sierpień) NIE MA MSZY ŚW. O GODZ. 14:30.
  • SPOWIEDŹ w lipcu i sierpniu pół godziny przed Mszą wieczorną o godz. 18:30.
  • ZAPISY DZIECI DO I KOMUNII ŚWIĘTEJ na rok 2020 potrwają do 6 września br. w kancelarii parafialnej. Przy zapisach konieczne jest przedstawienie metryki chrztu św. oraz uiszczenie składki. Szczegóły w informatorze dla rodziców, w przedsionku kościoła.
  • JEDNODNIOWA PIELGRZYMKA DO SANKTUARIUM MATKI BOŻEJ SZKAPLERZNEJ W AYLESFORD: 1 września 2019 r. Wyjazd o godz. 9:15 spod kościoła. Cena biletu: £15. Zapisy: w niedzielę w zakrystii lub w tygodniu w kancelarii parafialnej.
  • SETTLED STATUS – Wszyscy obywatele Unii Europejskiej, którzy chcą mieszkać w Wielkiej Brytanii po brexicie powinni zaaplikować o status osoby osiedlonej (settled status). Zapraszamy na spotkanie w niedziele 1 i 8 września br. w godz. 9:30 – 16:30 do Windsor Hall, gdzie będzie można uzyskać bezpłatną pomoc w składaniu wniosków o status osoby osiedlonej. Aby złożyć aplikację trzeba mieć przy sobie: paszport, ewentualnie dowód osobisty, aktywny telefon komórkowy, dostęp do adresu email, National Insurance Number. Jeżeli ktoś ma stałą rezydenturę powinien mieć przy sobie jej numer. Przy aplikacjach dla dzieci proszę mieć przy sobie akt urodzenia w języku angielskim. Szczegóły na plakacie w przedsionku kościoła.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *