XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

oparosia1Uncategorized Leave a Comment

      4 sierpnia 2019r.

  • TACA: 28.07.2019 – £2,442; Gift Aid – £756. Bóg zapłać!
  • ODESZLI DO WIECZNOŚCI: +Maria Ludwiga Stapf, msza pogrzebowa: środa, 07.08.2019r. godz. 12.00, +Hildegarda Piekarczyk, msza pogrzebowa: poniedziałek, 12.08.2019r. godz. 11.00
  • Uprzejmie informujemy, że w okresie wakacyjnym (lipiec, sierpień) NIE BĘDZIE MSZY ŚW. O GODZ. 14:30.
  • SPOWIEDŹ w lipcu i sierpniu pół godziny przed mszą wieczorną o godz. 18:30.
  • DYŻUR KSIĘDZA W KANCELARII PARAFIALNEJ w lipcu i sierpniu: poniedziałki 10:30 – 12:30 i czwartki 16:00 – 18:00.
  • ZAPISY DZIECI DO I KOMUNII ŚWIĘTEJ na rok 2020 potrwają do 6 września br. w kancelarii parafialnej. Przy zapisach konieczne jest przedstawienie metryki chrztu św. oraz uiszczenie składki. Szczegóły w informatorze dla rodziców, w przedsionku kościoła.
  • MSZA ŚW. I MODLITWA W INTENCJI DZIECI I MŁODZIEŻY: środa, 7 sierpnia br., godz. 19.00.
  • JEDNODNIOWA PIELGRZYMKA DO SANKTUARIUM MATKI BOŻEJ SZKAPLERZNEJ W AYLESFORD: 1 września 2019r. Wyjazd o godz. 9.15 spod kościoła. Cena biletu: £15. Zapisy: w niedzielę w zakrystii lub w tygodniu w kancelarii parafialnej.
  • SETTLED STATUS: Wszyscy obywatele Unii Europejskiej, którzy chcą mieszkać w Wielkiej Brytanii po brexicie powinni zaaplikować o status osoby osiedlonej (settled status). Zapraszamy na spotkanie w niedzielę 4 sierpnia od godz. 9.30 do 18.30 do sali Windsor Hall, gdzie będzie można uzyskać bezpłatną pomoc w składaniu wniosków o status osoby osiedlonej. Aby złożyć aplikację trzeba mieć przy sobie: paszport, ewentualnie dowód osobisty, aktywny telefon komórkowy, dostęp do adresu email, National Insurance Number. Jeżeli ktoś ma stałą rezydenturę powinien mieć przy sobie jej numer. Przy aplikacjach dla dzieci proszę mieć przy sobie akt urodzenia w języku angielskim. Szczegóły na plakacie w przedsionku kościoła.
  • EPISTEME – BEZPŁATNA POMOC I ORGANIZACJA STUDIÓW W ANGLII: Informujemy, ze 11 sierpnia o godz. 20.00 w sali Windsor Hall odbędzie się spotkanie informacyjne na temat studiów w Londynie, pomocy finansowej na studia etc. Spotkanie to będzie prowadzone przez organizację Episteme, która bezpłatnie organizuje studia dla osób z Polski już od16 lat. Zapraszamy!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *